Головна Культура Гості з Закарпаття взяли участь у волинському фестивалі «Берегиня»

Гості з Закарпаття взяли участь у волинському фестивалі «Берегиня»

8381

Лист зі словами вдячності та захоплення організацією, а також перебігом Восьмого Міжнародного фестивалю українського фольклору «Берегиня» надіслали на адресу голови обласної державної адміністрації Олександра Савченка гості з міста Хуст Закарпатської області.

Зокрема, в листі управління культури, молоді та спорту Хустської міської ради йдеться наступне:

«Подяка за щиру гостинність……з переповненими емоціями повернувся з потужного міжнародного етно-фестивалю «Берегиня» до рідного Хуста фольклорний гурт «Хустяни» (керівник Олександр Анишинець). Щира гостинність та високий рівень організації заходу викликала в них неабиякий захват.

Вразило, що фестиваль відбувся на високому організаційному рівні. Тому колектив щиро вдячний за теплий прийом голові Волинської ОДА Олександру Савченку. Також зі словами вдячності хустяни згадують обласний науково-методичний центр культури м .Луцьк, який очолює Любов Рожнова. Цей колектив показав надзвичайно високий професійний організаційний рівень, вклав душу, майстерність і велику любов до мистецтва в проведення фестивалю. Тож хочеться подякувати за фестиваль і побажати всім, хто причетний до його проведення успіхів у всьому, життєвої радості, натхнення та Божої благодаті.

Управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради».

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.