Головна Культура «Коли говорять гармати – музи не мовчать»: у Ковелі відкрили виставку художників...

«Коли говорять гармати – музи не мовчать»: у Ковелі відкрили виставку художників з Володимира

788

У Ковелі презентували свої роботи учасники творчого об’єднання художників «Колорит» з міста Володимира. Виставку з символічною назвою «Коли говорять гармати – музи не мовчать» відкрили 3 лютого у виставковій залі історичного музею (вул. Незалежності, 89).

Там можна побачити картини 17 митців. Серед них — художники, які вже представляли в Ковелі свої персональні виставки (Павло Юрчук, Тетяна Салуха, Юрій Донських). Тетяна Токарева-Асмолкова презентувала графічні комікси «Княгиня Ольга. Мальована стрічка» творчого об’єднання «Мисткині».

Експозиція видалась багатою на різні техніки виконання: олійний та акриловий живопис, гарячий батик, лінорит, акварель, черпаний папір, а також представлена авторська робота від Сергія Ничипорука.

– Ковельчани, ви — щасливі люди. У вас гарна, ошатна зала, де можна показати свої роботи. Вона може вмістити утричі більше полотен, ніж та, що є у нас у Володимирі. Спасибі всім, хто організував та оформив цю виставку. Дуже гарно усе розміщено, кожна картина знайшла своє колористичне місце у розмаїтті жанрів живопису. Буде дуже приємно, якщо ковельчанам сподобаються наші роботи, – зазначила учасниця вернісажу, викладач Володимир-Волинського педагогічно фахового коледжу імені Агатангела Кримського, член Національної спілки народних майстрів України Леся Мартинюк.

Познайомитись з художниками Володимира та привітати їх з відкриттям виставки прийшло чимало ковельчан. Подякували митцям за творчість, поділились враженнями від побаченого начальник відділу культури та охорони культурної спадщини Ірина Горблюк, директор дитячої художньої школи ім. А. Лазарчука Олена Цьомик.

Керівник творчого об’єднання «Колорит» Наталія Нечипорук розповіла про їх діяльність та запросила ковельських митців показати свої роботи у княжому місті.

Особливу атмосферу своїм віртуозним виконанням музичних творів створив вихованець школи мистецтв Михайло Тарасов.

Виставка буде діяти у Ковелі протягом місяця. Запрошуємо ковельчан та гостей міста поринути у чарівний світ мистецтва.

Василина Столярчук,

науковий співробітник Ковельського історичного музею