Головна Культура Мешканців Ковельської громади запрошують до участі у міжнародному онлайн-проєкті “Creativе people 2030”

Мешканців Ковельської громади запрошують до участі у міжнародному онлайн-проєкті “Creativе people 2030”

700

«Creative people 2030» — це загальнодоступна міжнародна онлайн платформа на базі одного з найвідоміших відеохостингів YouTube для пошуку та популяризації творчих людей різного віку з різних куточків світу.

Даний проєкт зосереджений на співпраці з територіальними громадами України для подальшої підтримки їх творчих мешканців на світовій арені.

Ви (Ваш родич, сусід, дитина, бабуся, друг) співаєте, танцюєте, граєте на музичному інструменті, ліпите з пластиліну, б’єте певні рекорди, пишете вірші, маєте чудові показники у спорті, ведете свій цікавий відео-блог, започаткували власну підприємницьку справу, маєте хороші навички графічного дизайнера чи будь-які інші навички, послуги, які можете продемонструвати на відео та заявити про них на весь світ ?

Тоді це шанс бути почутим саме для Вас!

А також знайти: прихильників, нових клієнтів, споріднену душу у вашій справі, колегу, роботодавця, бути почутим професіоналами, які забажають з Вами зв’язатись та співпрацювати, отримати Вашу послугу чи надати Вам свою. Або навіть стати популярним, збільшивши фоловерів на ваших онлайн платформах. Все залежить від сфери послуг чи талантів, які Ви продемонструєте. Головне – зацікавте аудиторію!

Термін подання заявок на участь у міжнародному онлайн-проєкті “Creativе people 2030” вже розпочався та завершується 31.10.2023!

Відео учасників, які пройдуть перевірку комісії перед їх публікацією, ви зможете знайти на Youtube-каналі за посиланням вже з 01.10.2023https://www.youtube.com/channel/UClE4O5QcdY5utS5CDlZCbmw

Як подати заявку та надіслати своє відео для участі у даному проєкті, читайте у файлі ІНСТРУКЦІЯ за посиланням.

УСПІХІВ!