Головна Культура На Парковій сцені Ковеля молодь організувала настільні ігри

На Парковій сцені Ковеля молодь організувала настільні ігри

1532

На Парковій сцені грали в настільні ігри

Планували провести захід на Парковій сцені, але через спеку перенесли у фойє.

Товариських підлітків об’єднує бажання спілкуватися наживо і проводити вільний час з користю.Молодь збирається у Центрі щотижня. Настільні ігри тривають зазвичай кілька годин.До прикладу, минула гральна зустріч тривала 4 години щонайменше.

Найбільш популярні ігри детективного спрямування: «Мафія», «Шпигун», «Клуедо»; також розважальні: «Твістер», «Хто я?», «Вежа» або «Дженга», «Крокодил»; логічні: «Uno», «Монополія», «Вибухові кошенята», «Цитаделі».

На Парковій сцені грали в настільні ігри

«Мені дуже подобаються такі заняття. Це веселе проведення часу. Ми всі тут разом збираємось, відпочиваємо. До того ж, зараз підлітки найчастіше відпочивають з гаджетами», – ділиться Ірина Фільова.
«Це справді круто – приходити сюди і знаходити нових друзів. Чудово проводити час, прокачувати свій інтелект.Звичайно, що ми тут не тільки розважаємось, але є в нас і пізнавальні проекти», – додає Ірина Воздіган.
Фахівець з молодіжної роботи «Міста ідей» Юлія Столярчук розповідає, що ідея Клубу настільних ігор прийшла ще з моменту створення молодіжного центру. Починалося все у 2019-му. Перші декілька настільних ігор закупили за грантові кошти, коли в молодіжному центрі був волонтер Корпусу миру Cassidy Cramton (Кессаді Крамтон). Потім ігри докуповували і кожен тиждень збирались.
«Не завжди у нас однакова кількість людей: сьогодні прийде 5, завтра – 20. Тут збираються люди, яким це цікаво і у яких є спільні інтереси. Я навіть сама часто з ними граю ігри, бо і мені це цікаво».
Джерело