Головна Культура Не чекати на перемогу, а наближати її кожного дня: у Ковелі виступив...

Не чекати на перемогу, а наближати її кожного дня: у Ковелі виступив гурт KOZAK SYSTEM

1139

5 жовтня у Ковелі відбувся благодійний концерт гурту KOZAK SYSTEM. Колектив виступив просто неба біля пам’ятника Лесі Українці.

 

Головна мета заходу, яку озвучив фронтмен рок-гурту Іван Леньо: «Не час святкувати – час ЗСУ допомагати». Тож протягом концерту всі охочі долучалися до збору коштів, які потім спрямують на потреби Збройних Сил України.

Іван Леньо розпочав концерт зі слів:

«Ми тут, щоб побачити вас, відчути вашу енергію, ваш настрій. Щоб заспівати вам нові пісні і ті, які вже стали хітами. І найголовніше – долучити вас до руху спротиву».

Це 50-й благодійний виступ KOZAK SYSTEM. Вже більше 20-ти DJI Mavic 3 (дронів середньої дальності) вдалося придбати для наших військових за кошти, зібрані на вуличних концертах.

Ковельчани активно долучилися до благодійного заходу — за годину виступу гурту вщерть наповнили скриньку грошима. Разом співали відомі пісні KOZAK SYSTEM. Придбали за аукціоні прапор України з автографами музикантів (виручені кошти – на потреби ЗСУ). А на завершення концерту — багато фотографувалися з «козаками».