Головна Культура У Ковелі свою роботу презентував молодіжний центр «Місто ідей»

У Ковелі свою роботу презентував молодіжний центр «Місто ідей»

1394

У Ковелі два роки тому було створено сучасний простір для розвитку молоді – комунальний заклад «Молодіжний центр «Місто ідей».

Його команда активно втілює молодіжні ініціативи, організовує різноманітні культурні, соціальні, спортивні заходи.

Про успішні проєкти, які вдалось реалізувати, директор центру Людмила Зубарєва та її колега Юлія Столярчук розповіли під час зустрічі з міським головою Ігорем Чайкою та його заступником Наталією Маленицькою.

Дівчата говорили про цифри, які вражають, адже уже в перший рік роботи вони провели понад двісті різнопланових заходів, що охопили понад 13 тисяч учасників. Їх гордість – проєкт «100 ідей для дітей», школи лідерства та волонтерства.

Серед молоді особливо полюбились такі акції: кіно під відкритим небом, інтелектуально-розважальні квести, фестиваль фарб Холі, екотолоки, велопоходи.

Непростим для роботи видався минулий рік. Щоправда, у центрі змогли перелаштуватись і знайти цікаві форми роботи – квест на автомобілях, онлайн-вікторини, продовжили благодійні акції.

Похвалились і тим, що вдалось потрапити в Книгу Рекордів України. Колектив центру разом з однодумцями підняли на Говерлу найбільшу вишиванку, яку було створено у Ковелі.

Міський голова Ігор Чайка подякував молодим людям за ініціативність і добрі справи: «Приємно, що ви такі активні, Ми потребуємо ваших ідей і нового сприйняття дійсності, адже за Вами – майбутнє».

Свою роботу презентував молодіжний центр «Місто ідей»

Він висловив сподівання, що цьогоріч молодіжний центр теж не збавлятиме темпів. Йшлося й про те, аби команда центру продумала програму заходів, які б проходили на парковій сцені.

На думку керівників міста, цю споруду необхідно “оживити”. І саме для молоді там можна організувати цікаве дозвілля.
Джерело