Головна Культура У бібліотеках Луцької громади триває реалізація грантового проєкту

У бібліотеках Луцької громади триває реалізація грантового проєкту

1267

У бібліотеках комунального закладу «Луцька міська централізована бібліотечна система» триває реалізація грантового проєкту «ЯК ВДОМА: створення креативного простору для внутрішньо переміщених осіб на базі бібліотек Луцької МТГ» програми «Єднання заради дії», що упроваджується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX в Україні) за підтримки Державного департаменту США.

Проєкт реалізовується департаментом культури Луцької міської ради, КЗ «Луцька міська централізована бібліотечна система» та ВОГО «Перспективи Волині». Спрямований на створення креативного середовища, де мешканці громади, внутрішньо переміщені особи матимуть доступ до культурно-мистецьких заходів, психологічної підтримки та розвитку соціально-комунікаційних навичок, що сприятиме покращенню їх психологічної стійкості, забезпечить їх успішну адаптацію та інтеграцію в громаду.

В межах проєкту у бібліотеках-філіях №6 та №10 для дорослих відбулися ресурсні зустрічі із психологинею Світлана Сасюк «Ефективна стабілізація емоційного стану в умовах сьогодення» та «Плекання резильєнтності. Як залишатися стійкими в моменти виснаження?». У бібліотеках-філіях № 4 та №10 для дорослих провели тренінги з ораторського мистецтва «Діяти словом».

Свій творчий доробок для відвідувачів центральної бібліотеки для дорослих презентували учасники зразкової театральної студії «Бешкетники» Палацу культури міста Луцька.

Представники цільової аудиторії проєкту взяли участь у патріотичній грі «Хронологія», що відбулася у бібліотеці-філії №11 для дорослих, переглянули документальний фільм «Хроніка Української повстанської армії 1942-1954» у бібліотеці-філії № 6 для дорослих.

Реалізація грантового проєкту «ЯК ВДОМА: створення креативного простору для внутрішньо переміщених осіб на базі бібліотек Луцької МТГ» триватиме до квітня поточного року. Заплановано проведення ще понад 15 різноманітних заходів.

Департамент культури