Головна Культура У Художньому музеї м.Луцька розпочався виставковий сезон

У Художньому музеї м.Луцька розпочався виставковий сезон

1114

До  експозиції першої виставки сезону «Образ і метафора» увійшли твори відомих художників Луцька: Богдана Ясинського, Елеонори Сабової-Дишко, Олександра Дишка, Наталії Кумановської, Сергія Корсая та Геннадія Юр’єва.

Ця виставка – своєрідний зачин низки подій, присвячених 50-річчю створення музею, що відзначатиметься у листопаді цього року.

 
 
 
 

У відкритті вернісажу взяла участь директор департаменту культури Тетяна Гнатів, яка подякувала митцям за творчий доробок, а також організаторам виставки – колективу музею на чолі із Зоєю Навроцькою, за створений музейний простір, який є важливим осередком культури, активним майданчиком для діалогу і творчості. Побажала успішної реалізації усіх запланованих проєктів.

 
 
 

Своїми роздумами про виставку поділились з присутніми директорка Волинського краєзнавчого музею Оксана Важатко, художники Наталія Кумановська, Богдан Ясинський та інші. Події в рамках відзначення ювілейної дати музею проанонсувала провідний науковий співробітник цього закладу Олена Старикова.

 
 
 

 

Департамент культури міської ради