Головна Культура У Луцьку відбулось мистецьке благодійне дійство “З вірою у Великоднє диво Перемоги”

У Луцьку відбулось мистецьке благодійне дійство “З вірою у Великоднє диво Перемоги”

782

Сьогодні в рамках благодійного проєкту “Весна, що наближає перемогу” у Палаці культури міста Луцька відбулось мистецьке благодійне дійство “З вірою у Великоднє диво Перемоги”. Зі сцени до присутніх у залі лунали великодні народні віншування від народного аматорського фольклорного гурту “Чачка”. Також свої вміння продемонстрували вихованці народного аматорського ансамблю народного танцю “Волинянка”, народного аматорського оркестру народних інструментів “Волинянка”, зразкового ансамблю народного танцю “Волиняночка”, народного аматорського ансамблю народної музики “Волиняночка”.

 
 
 
 

Зі словами вітання до глядачів звернулась заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк. Вона нагадала, що всі заходи у Луцькій громаді, у цей непростий час, відбуваються завдяки мужності українських воїнів, які боронять нашу землю від ворога.

 

“Сьогодні мене запитували чи варто святкувати Великдень. Я впевнена, що так! Адже Великдень – це перемога світла над темрявою, перемога життя над смертю. Я переконана, що в цей непростий час, який переживає Україна, світло та Україна переможе і настане мир. А ми незабаром будемо святкувати перемогу, завдяки нашим воїнам, які боронять кордони нашої неньки, а також здобувають для нас незалежність. А ми з вами, нехай в тилу, але кожен робить свою роботу, яка їм потрібна, щоб вони могли воювати. Допомагати їм, хто як може і чим може: чи то святковою випічкою, яка поїхала до них на Схід, чи то гривнею, яка перетвориться на ту зброю, яку вони чекають та на яку сподіваються, і яка їм вкрай необхідна, щоб воювати, чи то добрими словами, віншуваннями, піснею чи танцем. Тому сьогоднішні святкування та усі оплески линуть для них, для наших воїнів, для наших захисників”, – наголосила Ірина Чебелюк.

 
 
 
 
 

Також вона привітала усіх з Великоднем: “Нехай в душі кожного не згасає промінчик надії, а дарує нам віру в світле майбутнє та перемогу, і в те, що ми будемо жити на своїй вільній та незалежній землі”.

Впродовж благодійного вечора збирали кошти на потреби Збройних сил України, а по завершенні – відбувся благодійний аукціон “Паска заради Перемоги”.

 
 
 

Також впродовж дня тривала благодійна акція «Великодній кошик для Солдата», де збирали великодні продукти для військовослужбовців, виставка-конкурс великодньої випічки для ЗСУ «Патріотична Паска».

 
 
 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 777937)