Головна Культура Викладачу Ковельської школи мистецтв призначено персональну стипендію

Викладачу Ковельської школи мистецтв призначено персональну стипендію

1940

Викладачу Ковельської школи мистецтв призначено персональну стипендію

Народним артистам України, народним художникам України, ветеранам і пенсіонерам культури, мистецтва та інформаційної галузі призначили персональні стипендії голови обласної державної адміністрації.

Засідання Комісії з питань призначення стипендій, що діє при управлінні культури, з питань релігій та національностей облдержадміністрації, відбулося 24 січня.

Відповідне розпорядження голова облдержадміністрації підписав 5 лютого.

Члени Комісії розглянули пропозиції щодо 84-х кандидатів на здобуття персональних стипендій. Відповідні заявки були отримані від органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, закладів культури і мистецтва, творчих спілок та інших громадських організацій, особисті звернення.

Після розгляду відповідних документів Комісією, за результатами таємного голосування, прийняли Рішення щодо призначення персональних стипендій голови обласної державної адміністрації на 2020 рік. Відтак, 35 волинян отримуватимуть щомісячну стипендію у розмірі 500 гривень. Серед них – викладач Ковельської школи мистецтв, заслужений працівник культури України Михайло Григорович Тлумак .

За повідомленням Волинської ОДА