Головна Культура Володимирські художниці долучились до експозиції “100 картин дітей незламної України”

Володимирські художниці долучились до експозиції “100 картин дітей незламної України”

677

Чотири учениці Володимирської дитячої художньої школи ім. М.Рокицького Вікторія Лахманець, Мар’яна Нечай, Інна Матвейчук та Дарія Оніщук під керівництвом своїх викладачів Тетяни Омельченко, Інни Гарголь, Катерини Юрчук, Ірини Надюкової стали учасницями програми створення експозиції Виставки “100 картин дітей НЕЗЛАМНОЇ УКРАЇНИ”.

Це чергова Міжнародна мистецька програма за участі 100 талановитих дітей із усіх регіонів України, оголошена Міжнародною освітньо-культурною Асоціацією у партнерстві з Британським благодійним фондом Sincere Education and Cultural Development.

Виставка картин учасників програми у лютому помандрує до Лондона, а далі заплановано ще 3 країни. Вона розповідатиме про Україну і доповнить своїми барвами, позитивною енергією і силою духу незламності молодих митців велику благодійну Програму “KIDS and ART for UKRAINE”, спрямовану на сприяння продовженню мистецької освіти дітей і молоді України у час війни та їх психологічній реабілітації засобами мистецтва. У виставці будуть представлені роботи учнів із 25 дитячих художніх шкіл, мистецьких закладів і художніх студій України.