Головна Культура Юні вихованці школи мистецтв стали володарями Гран-прі міжнародного музичного конкурсу-фестивалю

Юні вихованці школи мистецтв стали володарями Гран-прі міжнародного музичного конкурсу-фестивалю

923

Юні вихованці Ковельської школи мистецтв — ансамбль «Маленькі скрипалята», разом з керівником колективу — Аллою Завірюхою та концертмейстером, директором закладу — Тетяною Артемук стали володарями Гранпрі двотурового міжнародного конкурсу-фестивалю мистецтв «CHRISTMAS STAR 2023». Захід організував Центр освітніх інновацій та творчості «Гармонія», м. Київ.

З-понад трьохсот заяв учасників журі конкурсу відмітили у виступі наших маленьких ковельчан — музичні досягнення та вміння скрипалят, інтонаційність та культуру гри, а також здатність передати емоції через музику.

Вихованці школи мистецтв зачарували суддівську колегію та усіх, хто переглянув їх виступ. Вони з понад п’ятдесяти лауреатів заслужено отримали Гран-прі та здобули визнання у конкурсі «Глядацьких симпатій». Наші малята отримали премію — 500 гривень і разом солодко відсвяткували.

Перемога дітей в конкурсі — це значущий результат, що став можливим завдяки таланту, наполегливості прекрасного професійного викладача, керівника колективу Алли Володимирівни. Також великим, невід‘ємним вкладом є робота концертмейстера Тетяни Федорівни, постійна підтримка люблячих батьків.

Такі події важливі для розвитку музичної культури серед малечі, вони можуть слугувати джерелом натхнення та мотивації для інших, матимуть вплив на подальший розвиток юних скрипалів.

Велике спасибі улюбленим колегам рідної школи мистецтв та батькам наших переможців!

«Маленькі скрипалята» з радістю та натхненням готові до нових, творчих звершень та підкоренню муз!

Миру усім, невичерпного джерела енергії та таланту!

Ковельська школа мистецтв