Головна Медицина Будівництво усіх амбулаторій Світового банку на Волині планують завершити до кінця року

Будівництво усіх амбулаторій Світового банку на Волині планують завершити до кінця року

1468

Голова ОДА: «Будівництво усіх амбулаторій Світового банку буде завершене до кінця року»

32 амбулаторії загальної практики сімейної медицини, які будуються за кошти Світового банку, розпочнуть свою роботу до 1 грудня 2020 року. Про це сказав голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко під час сьогоднішньої зустрічі із представниками консультативної робочої групи із питань реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

Нагадаємо, що 2020 рік завершальний для реалізації проєкту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» на Волині. В рамках цього проекту в області завершується будівництво 32 амбулаторій. З них до 30 вересня 2020 року будуть здані в експлуатацію 25.

Для семи амбулаторій Світовий банк продовжив терміни фінансування до 1 грудня. Адже через ряд форс-мажорних обставин підрядники не вклалися у терміни виконання будівельних робіт.

Відтак, під час сьогоднішньої зустрічі представники проєкту заручилися підтримкою голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка та переконалися, що проєкт Світового банку на Волині успішно завершиться до кінця 2020 року.

«Найближчим часом ми проведемо зустрічі із керівниками підрядних організацій, які не встигають збудувати амбулаторії у визначенні терміни. Спільно знайдемо вихід із ситуації, яка склалася. Якщо буде потрібно, залучимо до реалізації проекту авторитетні будівельні компанії на умовах субпідряду. Це питання на моєму особистому контролі, – наголосив голова ОДА. – Ми зобов’язані зробити так, як буде краще для людей та області».

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації