Головна Медицина Лікарі Володимирського ТМО переймали досвід у Литві

Лікарі Володимирського ТМО переймали досвід у Литві

1051

Майже упродовж двох тижнів п’ятеро лікарів з КП “Володимир-Волинського ТМО” мали можливість стажуватися у клініці міста Расейняй. Литовське місто, яке віднедавна стало партнером Володимира, відвідали акушери-гінекологи Іванна Давидюк та Ольга Сливка, фізичний терапевт Ірина Панасюк, а також анестезіологи Тетяна Шворак та Тетяна Щербатюк.

У Расейняї лікарі ознайомилися з європейською моделлю діагностики та лікування пацієнтів. Зокрема фізичний терапевт мав змогу стажуватись у відділені реабілітації, де ознайомився з інноваційними методами фізіотерапії, ерготерапії та кінезотерапії. Місцева лікарня з 1996 року активно займається протезуванням суглобів та давно використовує впроваджені сучасні методи реабілітації.

Акушери-гінекологи обмінялися досвідом ведення та лікування пацієнток з різними патологіями та захворюваннями, брали участь в оперативних втручаннях та ознайомилися з методами естетичної гінекології. Лікарі-анестезіологи мали змогу удосконалити свої знання та навички із введення провідникової і плексусної анестезії під ультразвуковим контролем.

Цікавим досвідом для лікарів стали відвідини найбільшої університетської лікарні Литви у місті Каунас, де вони змогли ознайомитися з сучасним приймальним відділенням та відділенням політравми, сучасної роботизованої лабораторії та роботою пневмопошти. Володимирські медики також були запрошені до парламенту Литви на зустріч із заступником сейму Паулюсом Саударгасом, який активно підтримує Україну у нелегкий для держави час.