Головна Медицина Луцький клінічний пологовий будинок отримав медичне обладнання

Луцький клінічний пологовий будинок отримав медичне обладнання

1087

Сьогодні заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк та директор пологового будинку Сергій Сябрук оглянули лабораторію, пологові зали та операційну з новим устаткуванням.

Обладнання закупив «Український фонд “Благополуччя дітей” за фінансової підтримки ChildFund Deutschland (Дитячий фонд, Німеччина) та Terre des Hommes (Швейцарія).

 
 
 
 
 
 
 
 

У Луцькому клінічному пологовому будинку щороку народжується близько 2 тисяч немовлят, 10 % із них — потребують додаткової вузькопрофільної неонатальної допомоги. Заклад розрахований на 96 ліжок для вагітних та 49 ліжок для новонароджених. Супровід вагітності, пологів та післяпологового періоду пацієнтки отримують безкоштовно.

 
 
 

“У лютому 2022 року ми зіткнулися з тим, що не знали, чи зможемо забезпечити безперебійне постачання медичного послуг, чи матимемо доступ до медичних товарів, скільки породіль з числа ВПО доведеться прийняти? – говорить Сергій Сябрук, директор КП “Луцький клінічний пологовий будинок”. – Нашим завданням стало підготуватися до всього. Тому ми вдячні ChildFund Deutschland та Українському фонду “Благополуччя дітей”, які відгукнулися на прохання про допомогу в придбанні медичного обладнання”.

 
 

Благодійники зосередилися на найбільш вартісних потребах: біполярний електрохірургічний коагулятор, коагулометр для оцінки показників згортання крові, операційні лампи, автоматичні парові стерилізатори, відкрита реанімаційна система, гінекологічне крісло, підігрівач рідин та крові, різноманітні медичні витратні матеріали на загальну суму 2 186 727 грн.

 

Заступник міського голови Ірина Чебелюк подякувала виконавчій директорці “Українського фонду “Благополуччя дітей” Тетяні Басюк, керівнику Волинського представництва фонду Валерію Петровичу, всім закордонним благодійникам за те, що для співпраці вони обрали саме Луцький клінічний пологовий будинок. Заступник міського голови підкреслила, що високо цінує професіоналізм працівників комунального медичного закладу. І запевнила, що придбане обладнання буде використовуватися максимально ефективно для допомоги мешканцям громади та людям, котрі у зв’язку з війною були змушені сюди переїхати.

 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 724727)