Головна Медицина Нове обладнання рятуватиме життя новонароджених у Луцькому клінічному пологовому будинку

Нове обладнання рятуватиме життя новонароджених у Луцькому клінічному пологовому будинку

1069

Нещодавно технічна база Луцького пологового будинку поповнилася новим обладнанням — транспортним інкубатором для новонароджених з кисневим обладнанням та транспортним респіратором. Він призначений для безпечного перевезення діток, що потребують термінової медичної допомоги, а також для їх транспортування з одного відділення (операційної, пологової) до іншого.

 
 

Новий інкубатор українського виробництва забезпечує комфортний температурний режим та надійний захист маляти від забрудненого повітря. Перевезення без втрати тепла може здійснюватися навіть при температурі навколишнього середовища у 0 градусів. Це забезпечується не тільки завдяки точній роботі нагрівальних елементів і конвекцією теплого повітря, а й завдяки подвійному акриловому склу.

Інкубатор може працювати як від змінного і постійного струму (12 або 24 В), так і автономно — до години від батареї.

 

Важливо, що цей транспортний інкубатор обладнаний респіратором та системою подачі кисню. За допомогою цього можна регулювати значення тиску під час вдиху та видиху, підтримувати постійне та рівномірне насиченням киснем.

 
 
 

Апарат було придбано для комунальної установи за кошти із бюджету Луцької міської територіальної громади. Його вартість — 386800,00 грн. КП “ЛКПБ” є медичним закладом вторинної медичної допомоги, що забезпечує надання своєчасної, цілодобової, кваліфікованої акушерсько-гінекологічної та неонатологічної допомоги населенню Волинської області. Протягом року в цих стінах народжується майже 2000 немовлят. 10% з них потребують додаткової вузькопрофільної неонатальної допомоги, в чому дуже посприяє новий транспортний інкубатор.

 

Директор пологового будинку Сергій Сябрук щиро подякував Луцькій міській раді та міському голові Ігорю Поліщуку за підтримку підприємства та турботу про новонароджених навіть в умовах війни із росією.

 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 727427)