Головна Медицина Область отримала чотири автомобілі для мобільних бригад Волині, що надаватимуть медичні послуги...

Область отримала чотири автомобілі для мобільних бригад Волині, що надаватимуть медичні послуги вразливим верствам населення

844

Область отримала чотири автомобілі для мобільних бригад Волині, що надаватимуть медичні послуги вразливим верствам населення.

Сьогодні начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко взяв участь у передачі транспорту для мобільних медичних бригад при Володимир-Волинському, Ківерцівському, Ратнівському ЦПМД та Боратинському ЦПМСД.

Слід зазначити, що на початку війни між управлінням охорони здоров’я Волинської ОДА та Товариством Червоного Хреста Волині був підписаний меморандум про співпрацю. Суть меморандуму – створення мобільних бригад, які будуть надавати медичні послуги внутрішнім переселенцям, незахищеним верствам населення, особливо у віддалених населених пунктах.

Таким чином в області створені сім медичних мобільних бригад. До їх складу входять: лікар, медична сестра, волонтер та водій. Сьогодні для чотирьох з них, передані автомобілі, які надали Товариство Червоного Хреста України та Німеччини. Невдовзі ще три – будуть передані своїм власникам.

«Дякую нашим донорам. Дякую за вашу роботу, яку ви робите щодня для кожного волинянина. А також для тих, хто знайшов прихисток на Волині та тих, хто ще приїде до нас, – зазначив Юрій Погуляйко. – Це дійсно великий внесок для нашої країни та для Волинської області. Сподіваюся на подальшу співпрацю та вашу підтримку».

Як розповів начальник управління охорони здоров’я ОДА Юрій Легкодух, мобільні бригади працюватимуть за попередньо-складеним графіком. З датами виїздів – населення буде ознайомлене.

Сильні, бо єдині!