Головна Медицина Проєкти Волині у сфері охорони здоров’я отримають фінансування Європейського Союзу

Проєкти Волині у сфері охорони здоров’я отримають фінансування Європейського Союзу

811

Впродовж 14-15 грудня у Варшаві проходило засідання Моніторингового комітету Програми Interreg NEXT Польща – Україна 2021-2027. Волинська область у партнерстві із регіональними органами влади Республіки Польща також представила на розгляд комісії свої напрацювання із транскордонного співробітництва.

Комітет обирав проєкти за пріоритетним напрямком «Здоров’я». Тематичні розробки відстоювали представники Волинської, Львівської, Закарпатської, Рівненської, Тернопільської та Івано-Франківської областей.
Голосуючим учасником від Волині була Олена Бегаль, начальник відділу міжнародної технічної допомоги департаменту економічного розвитку, зовнішніх зносин та з питань туризму і курортів облдержадміністрації.
Партнерами у розробці проєктів із польської сторони були прикордонні воєводства Підляське, Мазовецьке (лише Остроленцький і Седлецький субрегіони) Люблінське і Підкарпатське.
За результатами голосування схвалення отримали відразу декілька проєктів Волині у сфері охорони здоров’я – як такі, що відповідають показникам ефективності та матимуть найпомітніший вплив на території впровадження Програми.
Відібрані проєкти отримають фінансування в рамках Програми та зможуть розпочати свою реалізацію у новому 2024 році. Детальніше про це – вже незабаром.