Головна Медицина У Володимирському історичному музеї імені Омеляна Дверницького працівники музею та бібліотек вчились...

У Володимирському історичному музеї імені Омеляна Дверницького працівники музею та бібліотек вчились надавати домедичну допомогу

2539

У Володимирському історичному музеї імені Омеляна Дверницького відбувся тренінг з надання домедичної допомоги. До колективу музею долучилися й колеги – працівниці міських бібліотек.

Виклад теоретичного матеріалу в поєднанні з практичним навчанням здійснив кандидат біологічних наук, вчитель біології ліцею села Зимне Валерій Рясний. Він також розповів, що однією з поширених причин смерті є крововтрата, а також наочно показав, як в екстремальних умовах, коли відлік часу йде на хвилини, можна зупинити кровотечу, щоб врятувати життя людині до надання професійної допомоги медиками.
Наприкінці тренінгу інструктор дав кваліфіковані відповіді на питання, що цікавили працівників установ культури. В умовах сьогодення такі навчання є надзвичайно актуальними для усіх жителів України, адже від кожного з нас може залежати порятунок життя іншої людини.