Головна Медицина В рамках проєкту Світового банку на Волині завершена ще одна амбулаторія

В рамках проєкту Світового банку на Волині завершена ще одна амбулаторія

1258

У с.Привітне Локачинського району завершено усі роботи з реконструкції амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Відтепер – це потужний медичний заклад європейського зразка. У цьому переконався голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко, оглянувши амбулаторію сьогодні, 6 жовтня 2020-го року.

Це одна із 32 амбулаторій ЗПСМ, які реконструюються коштом субвенції на реформування регіональних систем охорони здоров’я для заходів з виконання спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проєкту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

Привітненська амбулаторія загальної практики сімейної медицини у Локачинському районі частково почала працювати вже давно, однак деякі роботи (щодо інклюзивності) завершилися нещодавно. Зокрема, тут повністю реконструювали старе приміщення і слід зауважити, що від попередньої будівлі і сліду не лишилося.

Тож місцева влада вирішила зробити невелике офіційне свято відкриття, запросивши священника для освячення закладу.

«Ще в одній амбулаторії вдалося створити комфортні умови, як для роботи медиків, так і для пацієнтів. Важливо, щоб медичні послуги були не лише доступними, а і якісними, – наголосив Юрій Погуляйко. – Спасибі будівельникам та нашим партнерам із Міжнародного банку реконструкції та розвитку, завдяки яким вдалося побудувати амбулаторії на Волині».

Працює у медзакладі 8 медпрацівників, з яких 2 – сімейні лікарі. До слова, завідувачу амбулаторії та за сумісництвом сімейному лікарю Давиду Дуді цьогоріч виповнилося 80 років. Натомість другий лікар – нещодавно лише закінчив інтернатуру.

Тож очільник області побажав усім легкої та продуктивної роботи і здорових пацієнтів. До слова, обслуговуватиме амбулаторія прибизно 3 тис. жителів із Привітного та навколишніх сіл.

Загальна кошторисна вартість реконструкції амбулаторії становить понад 14 мільйонів гривень. Будівельні роботи тривали з 2018 року. В амбулаторії замінили всі комунікації, двері та вікна, виконали внутрішні оздоблювальні роботи. Капітально відремонтували кабінети, встановили пандуси для людей з інвалідністю. Загальна площа реконструйованої амбулаторії становить 785 кв метрів.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації