Головна Медицина Станом на 04 липня у Нововолинську проведено майже 7000 щеплень проти COVID-19

Станом на 04 липня у Нововолинську проведено майже 7000 щеплень проти COVID-19

1534

Вакцинація проти COVID-19 у Нововолинську: проведено майже 7 тисяч щеплень.

Майже 7 тис. щеплень від COVID-19 зробили у Нововолинську за час вакцинальної кампанії. Це стало відомо за результатами робочої поїздки голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка 3 серпня 2021 року у центр масової вакцинації та пункти щеплення у м.Нововолинськ.

До слова, знаходиться ЦМВ за адресою: місто Нововолинськ,  пр.Дружби,19. Контактний номер: 096 5660431.

На думку медичних експертів, Україні та Волині зокрема вкінці серпня-на початку осені загрожує новий спалах захворювання на COVID-19, викликаний більш агресивним штамом Delta. Запобігти цьому можна завдяки вакцинації, адже якщо 90–95% людей матимуть імунітет проти інфекційного захворювання, воно не пошириться територією країни.

Однак, на Волині показники з вакцинації одні з найнижчих в Україні, тому очільник області відвідує центри масової вакцинації в області, аби дізнатись чому люди неохоче приходять на щеплення. Адже в області створено усі необхідні умови, а вакцини – достатньо.

Слід зауважити, що для волинян доступні чотири вакцини на вибір – AstraZeneca, CoronaVac, Comirnaty/Pfizer та Moderna, які сертифіковані та використовуються для імунізації населення у всьому світі.

Так, поспілкувавшись із медиками Нововолинського центру ПМСД, дав доручення посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу про важливість масової вакцинації.

«Нам необхідно сформувати так званий «колективний» імунітет, адже якщо буде нова хвиля захворюваності, то доведеться знову вводити карантинні обмеження», – зауважив голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації