Головна Медицина Відділення дитячої онкогематології Волинської обласної дитячої лікарні активно ремонтують

Відділення дитячої онкогематології Волинської обласної дитячої лікарні активно ремонтують

1271

Ремонтні роботи у відділенні дитячої онкогематології Волинської обласної дитячої лікарні просуваються дуже активно. Будівельники уже завершили основну частину чорнових робіт, здійснили демонтаж старого обладнання, підлоги та стін.

 
 
 
 

За словами генерального директора лікарні Ірини Горавської, у медичному закладі реалізовується дуже важливий проєкт для усієї громади Волинської області, адже допомога діткам, які мають такі критичні онкогематологічні захворювання, повинна надаватись в адекватних умовах. Це вимога не лише часу, а й Національної служби здоров’я України та Міністерства охорони здоров’я.

 
 

Від 30 до 40% пацієнтів цієї лікарні – це жителі Луцької громади, тож медики вирішили звернутись за допомогою в реконструкції відділення до міської влади. Луцький міський голова Ігор Поліщук та весь депутатський корпус міської ради відгукнулись на їх прохання, тому вже до кінця цього року ремонт повинні завершити.

 
 

“Ми оглянули хід виконання будівельних робіт з капітального ремонту онкогематологічного відділення Волинської обласної дитячої лікарні, де лікують онкохворих діток, – каже Ігор Поліщук. – Відділення було з ремонтом ще радянського періоду, не було забезпечено стерильність, що дуже важливо для хворих діток, адже у них дуже слабкий імунітет та іноді є дуже складні ускладнення від, здається, нібито простих застуд. Тому тут облаштовується дуже серйозна система вентиляції та лікувальних газів. Під кожну окрему сім’ю, адже такі дітки переважно лежать з батьками, в палатах роблять санвузли, облаштовують ігрову кімнату, невелику операційну та систему моніторингу здоров’я пацієнтів, де уся інформація виводиться на центральний пункт старшої медичної сестри”.

 
 

У відділенні уже заведено мережі і будівельники приступають до чистових робіт. “Думаю, що взимку ми завершимо ці роботи та відкриємо відділення для того, щоб дітки, яким, на превеликий жаль, випала доля лікуватись від такої важкої хвороби, могли перебувати в хороших умовах, які визначені відповідними нормативними показниками Міністерства охорони здоров’я”, – зазначив Ігор Поліщук.

 

Загальна вартість капітального ремонту відділення дитячої онкогематології становить понад 28 мільйонів гривень. 12 мільйонів гривень було виділено раніше, ще стільки ж планують спрямувати під час чергової сесії міської ради, яка відбудеться в найближчий понеділок.

 
 
 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 777937)