Головна Медицина У Ковелі діє “помаранчевий” рівень епідеміологічної небезпеки

У Ковелі діє “помаранчевий” рівень епідеміологічної небезпеки

1004

Під керівництвом міського голови Ігоря Чайки відбулося засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС.

На сьогодні у громаді виникла надзвичайна ситуація, пов’язана з відсутністю лімітів з постачання природного газу бюджетним установам в осінньо-зимовий період. Про це говорив перший заступник міського голови Тарас Яковлев. Крім того, ціна палива стрімко зростає, що теж викликає серйозне занепокоєння.

У зв’язку з цим комісія попередньо визначила у Ковельській громаді надзвичайну ситуацію місцевого рівня. Це може призвести до дестабілізації життєдіяльності Ковельської територіальної громади та завдати значних матеріальних збитків.

Про стан епідемічної, медико-біологічної ситуації в Ковелі, спричиненої коронавірусом, розповіли завідувачка Ковельським міськрайонним відділом ДУ “Волинський ОЛЦМ України” Людмила Маляр та медичний директор Ковельського МТМО з педіатрії Ольга Козачук.

Вони повідомили, що кількість хворих стрімко зростає. Багато з них потребують кисневої терапії. Рівень вакцинації у громаді — 7%. Серед освітян — понад 53%. Вони вкотре наголосили на необхідності щеплень, що сприятиме підвищенню рівня епідемічної безпеки.

У Ковелі діє “помаранчевий” рівень епіднебезпеки

Зважаючи на ситуацію, та відповідно до рішення обласної комісії ТЕБ та НС місцева комісія вирішила встановити у Ковельській громаді «помаранчевий» рівень епіднебезпеки.

Тож, якщо динаміка не зміниться, то не виключають найближчим часом посилення карантинних обмежень..

Джерело