Головна Медицина У Ковелі в перший день вакцинації щеплення зробили 40 медиків

У Ковелі в перший день вакцинації щеплення зробили 40 медиків

1262

У Ковелі стартувала вакцинація проти COVID-19. Першими щеплення зробили 40 медичних працівників Ковельського МТМО, екстреної медичної допомоги та Ковельської поліклініки Волинської обласної ради.

Для проведення імунізації вакциною AstraZeneca (Covishield) прибула мобільна бригада лікарів з Луцька, яка пройшла відповідне навчання.

Нагадаємо, що вакцинація від коронавірусної інфекції є справою добровільною. Першою серед медиків вакцинувалася сімейний лікар амбулаторії ЗПСМ №1 Анастасія Кашуба. Серед тих, хто уже отримав щеплення, представники адміністрації Ковельського МТМО, завідувачі та лікарі відділень, лікарі амбулаторій сімейної медицини, медсестри та інші працівники закладів охорони здоров‘я.

Для проведення вакцинації у Ковелі створили дві мобільні бригади, які після проходження відповідного навчання щеплюватимуть бажаючих в організованих колективах.

Також діятиме п’ять стаціонарних пунктів щеплень, які згодом запрацюють у центрах первинної медико-санітарної допомоги: №1 (м. Ковель, вул. Театральна) та у селах Повурськ і Тойкут та в селищах Люблинець і Голоби. Коли саме можна буде вакцинуватися усім бажаючим ми повідомимо додатково.

У Ковелі в перший день вакцинації щеплення зробили 40 медиків

Вакцинація проводиться безкоштовно.

Загроза поширення коронавірусної інфекції вимагає об’єднання зусиль усіх громадян. Щеплення проти COVID-19 – один з найефективніших способів зупинити пандемію.

Закликаємо громадян свідомо поставитись до збереження здоров’я і життя власного та своїх рідних! Подолаємо COVID-19 разом.

Ковельське МТМО
Джерело