Головна Медицина У Ковелі відкрили приймальне відділення екстреної медичної допомоги. ФОТО

У Ковелі відкрили приймальне відділення екстреної медичної допомоги. ФОТО

1300

Відкриття після масштабної реконструкції приймального відділення Ковельського МТМО відбулось сьогодні, 30 листопада 2021 року, за участі голови ОДА Юрія Погуляйка, голови обласної ради Григорія Недопада та керівництва Ковельської міської ради.

Реалізувати такий проєкт вдалося менше ніж за рік завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Зокрема, для будівельні роботи з державного бюджету виділили 8 млн грн. Окрім того, долучилась фінансуванням й Ковельська міська рада, спрямувавши на реконструкцію ще 16 млн грн.

Слід зауважити, що також з державного бюджету для відділення закупили ще високотехнологічне діагностичне обладнання (комп’ютерний томограф та рентген-апарат) на суму майже 25 млн грн. До слова, комп’ютерний томограф – Scenaria View – один з найкращих у західній Україні, а цифрова рентгенівська діагностична система Calypso F MTOes з найвищою якістю зображень.

Проведено великий масштаб робіт. Зокрема, приймальне відділення для зручності й медиків і пацієнтів розширили до 1370 м.кв. Площа до реконструкції становила 157 кв. м. Облаштували оглядові та консультативні приміщення, процедурно-перев’язувальну кімнату, приміщення з ліжками тимчасового перебування.

Адже позиція держави у цьому питанні однозначна: приймальне відділення – це те місце, куди пацієнта доставляє швидка у першу чергу, і від того, наскільки якісну екстрену допомогу буде йому надано, залежить здоров’я та життя людини.

«Радий привітати вас з повноцінним відкриттям оновленого приймального відділення районної лікарні. Переконаний, що приймальне відділення екстреної медичної допомоги підніме якість медичних послуг у лікарні на ще вищий рівень. За період існування лікарня здобула заслужене визнання та повагу. Тож вітаю і колектив лікарні, і ковельчан з приємною подією. Бажаю успішної роботи, стабільності і процвітання, міцного здоров’я, щастя і благополуччя вам і вашим сім’ям. Велике спасибі місцевій владі та колективу за роботу. Сподіваюся, що і надалі Ковельське МТМО буде утримувати досягнуті позиції та завойовуватиме нові вершини у професійній сфері», – сказав голова ОДА Юрій Погуляйко, вітаючи присутніх та колектив.

Опісля усі присутні мали змогу ознайомитися із оновленим приймальним відділенням.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації.