Головна Медицина У Луцькій міській клінічній стоматологічній поліклініці запрацював новий рентгенапарат

У Луцькій міській клінічній стоматологічній поліклініці запрацював новий рентгенапарат

1081

Сьогодні міський голова Ігор Поліщук та народний депутат України В’ячеслав Рубльов оглянули новий рентгенодіагностичний апарат «Planmeca ProOne», встановлений у Луцькій міській клінічній стоматологічній поліклініці на проспекті Волі, 39. Апарат було придбано за кошти субвенції державного бюджету – 400 тисяч гривень та  92 тисячі гривень – власні надходження підприємства.

«Planmeca ProOne» – це повноцінний панорамний цифровий рентгенівський апарат виробництва компанії Planmeca (Фінляндія). Завдяки передовим інноваційним технологіям, він поєднує у собі великі діагностичні можливості та відмінну якість зображення при компактному  простому використанні. Широкий вибір програм та параметрів графічного інтерфейсу гарантують, що рентгенологічне дослідження виконується швидко, без зусиль та за мінімального опромінення.

Для роботи ортопантомографа відведено окремий кабінет. Проведено підготовчі та ремонті роботи відповідно до санітарних норм і правил влаштування та експлуатації рентгенівських кабінетів.

Тепер у корпусі підприємства на проспекті Волі, 39 є можливість надавати увесь спектр діагностично-лікувальних послуг, що є зручним для пацієнтів та лікарів. Міський голова Ігор Поліщук високо оцінив нововведення та ознайомився із актуальним станом стоматполіклініки.

Управління інформаційної роботи міської ради