Головна Медицина У селі Зимне Володимир-Волинського району відкрили новозбудовану амбулаторію загальної практики сімейної медицини

У селі Зимне Володимир-Волинського району відкрили новозбудовану амбулаторію загальної практики сімейної медицини

1547

Сучасна новозбудована амбулаторія ЗПСМ в с.Зимне Володимир-Волинського району, що обслуговуватиме близько 3 тис. населення, розпочала свою роботу. Оглянути якість виконання робіт в амбулаторію на свято з нагоди відкриття, що відбулося 24 вересня 2020-го року, завітав голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко.

В медзакладі передбачено 2 кабінети для лікарів: один – для сімейного лікарня, другий – для педіатра. Обслуговуватиме амбулаторія близько 3 тис. людей. Загалом потужність складає 30 робочих місць. Кошторисна вартість об’єкту  – 5 млн 224,622 тис. гривень.

Для цього в амбулаторії є усе необхідне – лабораторія, кабінет щеплень, маніпуляційна тощо.

Слід зауважити, що до спорудження нового закладу охорони здоров’я медпрацівники працювали у місцевому ФАПі, що був розміщений поруч. Як розповів голова Зимнівської ОТГ В’ячеслав Католик, будівлю старого ФАПу планують використати для розміщення аптечного пункту.

Амбулаторію збудували за кошти субвенції з державного бюджету в рамках заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, та за кошти місцевого бюджету (співфінансування 434 тис. грн).

«Будівельникам дякую за якісно виконані роботи, місцевій владі – за співфінаснування. Лікарям бажаю здорових пацієнтів, що відвідуватимуть амбулаторію лише для профілактики», – вітаючи присутніх, сказав голова ОДА Юрій Погуляйко.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації.