Головна Наради, сесії Для молодих працівників охорони здоров’я облаштують соціальне житло

Для молодих працівників охорони здоров’я облаштують соціальне житло

2340

17 липня під головуванням Володимира Голядинця, голови Шацької районної ради, відбулася 22 чергова сесія районної ради, в якій взяли участь голова Шацької райдержадміністрації Володимир Найда та його заступники, голови сільських та селищної рад, керівники установ та відділів РДА, депутат обласної ради Володимир Дибель, а також помічник народного депутата України Степана Івахіва Володимир Бащук.

На початку сесії, як завше, депутати озвучили свої запити до керівників певних служб району: Анатолій Гирикович – про ремонт моста по вул. Шевченка (с. Мельники) та сприяння районної ради та райдержадміністрації у проведенні Дня села Мельники, яке цього року буде ювілейним – десятим. Антоніна Патрощук попросила вирішити питання очищення узбіч дороги Залісся-Грабове від чагарників, високих дерев та кущів, які створюють небезпеку для руху автотранспорту.

Звітуючи про виконання районного бюджету за І півріччя 2013 року, Олександр Бебко, начальник управління фінансів РДА, відзначив, що у звітному періоді до загального фонду бюджету району надійшло 4 млн. 073 тис. податків, зборів та інших платежів, що становить 114,5% до затверджених показників доходів бюджету, визначений для району на звітний період. Забезпечено виконання бюджетів Ростанською, Прип’ятською, Піщанською, Пулемецькою, Пульмівською сільськими радами. Крім того, з державного бюджету місцевим бюджетам спрямовано 19 млн. 171,3 тис. грн. дотації вирівнювання. В цілому по району забезпечено надходження всіх запланованих в бюджет податків і зборів, крім збору за місця паркування. На видатки у звітному періоді з місцевих бюджетів району спрямовано 32 млн. 342,3 тис. грн. Депутатами також було затверджено зміни до районного бюджету. Зокрема, Піщанському сільському бюджету виділено субвенцію в сумі 30 тис. грн. на співфінансування мікропроектів (освітлення вулиць); субвенції Самійличівському, Ростанському, Грабівському сільським бюджетам на виготовлення схеми землеустрою і техніко-економічне обґрунтування використання та охорони земель; субвенцію Піщанському сільському бюджету в сумі 30 тис. грн. на закупівлю покрівельного матеріалу для дитячого садка; субвенцію в сумі 75 500 грн. на ремонт Пульмівської амбулаторії (Любомльському районному бюджету) та інше.

Про стан використання у 2012 році майна спільної власності територіальних громад, сіл, селища району ТМО Любомль-ського і Шацького районів доповідав генеральний директор об’єднання Володимир Дибель. Основне, на чому він наголошу-вав, це на необхідності зробити зі старого приміщення дитячого відділення гуртожиток для молодих спеціалістів, оскільки саме проблеми із житлом багатьох випускників медичних закладів змушують відмовлятися від роботи у тій місцевості, куди їх направляють. Депутати погодили створення Центру медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів дитячого відділення Любомльської районної лікарні ТМО Любомльського і Шацького районів, а при Шацькій районній лікарні – відкрити палату на три місця для медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Також депутати затвердили тимчасовий порядок передачі в оренду невитребуваних та неуспадкованих земельних ді-лянок власників земельних часток (паїв) на території району; порядок переведення житлового приміщення у нежитлове та нежитлового у житлове; заслухали про хід виконання кількох районних програм. Було передано КНС у спільну власність територіальних громад селища Шацьк, надано згоду на прийняття стадіону в смт Шацьк до спільної власності територіальних громад сіл, селища району.

Віта ШЕПЕЛЯ.