Головна Наради, сесії Розпочато процедуру громадського обговорення проєктів містобудівної документації

Розпочато процедуру громадського обговорення проєктів містобудівної документації

5156

Детальний план території розміщення об’єктів дорожнього сервісу по вулиці Варшавській, №37-А, №39-А в місті Ковелі Волинської області

Внесення змін до детального плану території розміщення кварталу житлової забудови на вулиці Володимира Кияна в місті Ковелі Волинської області (колишнє військове містечко)

Внесення змін до детального плану території розміщення індивідуальної житлової забудови в районі вулиці Воля в місті Ковелі Волинської області

Детальний план території розміщення садового будинку та господарської будівлі в садівничому масиві «Дружба» в місті Ковелі Волинської області

Детальний план території розміщення індивідуального житлового будинку та господарської будівлі в селі Білин Ковельської територіальної громади Ковельського району Волинської області

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні, проводиться обговорення та розгляд документації.
Детальні плани розроблені з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій, визначення параметрів забудови земельних ділянок та всіх планувальних обмежень використання територій згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.
Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради
Розробники містобудівної документації: приватне підприємство «КОВЕЛЬКОМУНПРОЕКТ» та комунальне підприємство «Госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро міста Ковеля».
Підстава для розроблення: рішення Ковельської міської ради від 26 серпня 2021 року № 11/84 «Про дозвіл на розроблення детального плану території по вул. Варшавській №37-А, №39-А», від 28 липня 2022 року № 24/25 «Про дозвіл на внесення змін до детального плану території розміщення кварталу житлової забудови на вулиці Володимира Кияна в місті Ковелі», від 27 травня 2022 року № 22/29 «Про дозвіл на внесення змін до детального плану території розміщення індивідуальної житлової забудови в районі вулиці Воля в місті Ковелі Волинської області», від 29 грудня 2021 року № 16/ 198 «Про дозвіл на розроблення детального плану території в садівничому масиві «Дружба» та від 26 серпня 2021 року № 11/ 87 «Про дозвіл на розроблення детального плану території в селі Білин Ковельського району».
Відповідальна за організацію розгляду пропозицій: начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради Мурай Людмила Любомирівна.

Основні техніко-економічні показники проєктів:

Детальний план території розміщення об’єктів дорожнього сервісу по вулиці Варшавській, №37-А, №39-А в місті Ковелі Волинської області
(Завантажити)

Територія, на яку розроблена містобудівна документація, розміщена в південній частині міста і належить до функціональної зони – об’єктів придорожнього сервісу.
Детальним планом території передбачається формування двох земельних ділянок на вулиці Варшавській №37-А та №39-А площами 0,6252 га та 0,2124 га, для розміщення торгово-офісних приміщень, автосервісу та автостоянок, за рахунок земель, що перебувають у комунальній власності. Площа забудови складатиме 2208,0 кв.м, площа мощення – 4854,0 кв.м, площа озеленення – 1314,0 кв.м.

Внесення змін до детального плану території розміщення кварталу житлової забудови на вулиці Володимира Кияна в місті Ковелі Волинської області (колишнє військове містечко)
(Завантажити)

Територія, на яку розроблена містобудівна документація, розміщена в північно-західній частині міста і належить до зони багатоквартирної житлової забудови та адміністративних і громадських установ. Документацією охоплені території, які складаються з 4-х ділянок площами 0,154 га, 0,3072 га, 0,1868 га та 0,5708 га, кадастровими номерами 0710400000:42:006:0033, 0710400000:42:006:0030, 0710400000:42:006:0024 та 0710400000:42:006:0032, які перебувають у комунальній власності для розширення території для будівництва та обслуговування котельні, підсобних і допоміжних будівель та споруд, розміщення та обслуговування їдальні.
Детальним планом передбачається розширення території для обслуговування котельні та будівництво на ній допоміжних будівель для зберігання службової техніки та матеріалів. На території площею 0,5708 га , яка відведена для розміщення та обслуговування їдальні передбачається реконструкція їдальні під адміністративно-побутову будівлю та нове будівництво адміністративної будівлі. Для обслуговування адмністративних будівель передбачені майданчики для стоянки автомобілів на 60 машино місць.
Площа забудови складатиме 2051,5 кв.м, площа мощення – 2775,8 кв.м, площа озеленення – 4586,7 кв.м.

Внесення змін до детального плану території розміщення індивідуальної житлової забудови в районі вулиці Воля в місті Ковелі Волинської області (Завантажити)

Територія, на яку розроблена містобудівна документація, розміщена в центральній частині міста і згідно генерального плану належить до територій садибної житлової забудови.
Детальним планом формується земельна ділянка площею 0,1 га для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку і господарської будівлі на території, що перебуває у комунальній власності.
Площа забудови складатиме 151,5 кв.м, площа мощення – 241,85 кв.м, площа озеленення – 606,55 кв.м.

Детальний план території розміщення садового будинку та господарської будівлі в садівничому масиві «Дружба» в місті Ковелі Волинської області (Заватажити)

Територія, на яку розроблена містобудівна документація, розміщена в східній частині міста і згідно генерального плану належить до територій садівничих товариств.
Детальним планом передбачається розміщення садового будинку на земельній ділянці площею 0,0564 га (кадастровий номер 0710400000:31:002:0032), яка розташована в садівничому масиві «Дружба» і перебуває у приватній власності для ведення індивідуального садівництва.
Площа забудови складатиме 147,0 кв.м, площа мощення – 254,0 кв.м, площа озеленення – 163,0 кв.м.

Детальний план території розміщення індивідуального житлового будинку та господарської будівлі в селі Білин Ковельської територіальної громади Ковельського району Волинської області  (Завантажити)

Територія, на яку розроблена містобудівна документація, розміщена в західній частині села Білин і згідно генерального плану належить до територій індивідуальної житлової забудови.
Детальним планом передбачається зміна цільового призначення земельної ділянки площею 0.098 га (кадастровий номер 0722180800:01:001:0966), яка перебуває у приватній власності для ведення особистого селянського господарства та будівництво індивідуального житлового будинку і господарської будівлі на ділянці.
Площа забудови складатиме 184,4 кв.м, площа мощення – 336,7 кв.м, площа озеленення – 426,9 кв.м.

Проєкти складаються з текстових та графічних матеріалів.
Графічні матеріали:
– схема розташування території у планувальній структурі населеного пункту;
– план існуючого використання території;
– проектний план;
– схема інженерної підготовки території та вертикального планування.
Текстові матеріали:
– пояснювальна записка.

З детальними планами території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kowelrada.gov.ua у розділі «Прозора громада», рубриці «Публічна інформація», сторінці «Архітектура та містобудування», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому поверсі будинку рад і у відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з 20 квітня 2023 року до 19 травня 2023 року з 8.30 до 17.00 (понеділок-четвер), з 8.30 до 15.00 (п’ятниця) за адресою: м.Ковель вул. Незалежності,73.
Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника на ім’я міського голови за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73 або на електронну пошту zvernennya@kovelrada.gov.ua до 19 травня 2023 року.
Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.
Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
Пропозиції, надані після встановленого строку залишаються без розгляду.
Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.
Громадські слухання з обговорення проєктів містобудівної документації щодо розміщення об’єктів дорожнього сервісу на вулиці Варшавській, №37-А, №39-А, громадської забудови та реконструкції території котельні на вулиці Володимира Кияна, розміщення індивідуального житлового будинку в районі вулиці Волі та садового будинку в садівничому масиві «Дружба» в місті Ковелі Волинської області відбудуться 10 травня 2023 року о 15.00 в сесійному залі Ковельської міської ради за адресою: м.Ковель, вул.Незалежності,73 (2-й поверх).
Громадські слухання з обговорення проєкту містобудівної документації щодо розміщення індивідуального житлового будинку та господарської будівлі в селі Білин відбудуться 11 травня 2023 року о 15.00 в приміщенні адмінбудівлі за адресою: Ковельський район, село Білин, вул. Лесі Українки, 3.

 

Відділ містобудування та архітектури
виконавчого комітету Ковельської міської ради