Головна Наради, сесії Селищні депутати внесли зміни до бюджету і надали матеріальну допомогу постраждалим у...

Селищні депутати внесли зміни до бюджету і надали матеріальну допомогу постраждалим у пожежі

2932

5 грудня під головуванням Людмили Цевух, в.о. Шацького селищного голови, відбулася позачергова сесія Шацької селищної ради, на якій розглядалися переважно питання бюджету.

На пленарному засіданні депутати розглянули зміни до рішення «Про селищний бюджет на 2017 рік» (інформувала Надія Дударчук, головний бухгалтер селищної ради). Надія Василівна під час виступу зазначила, що станом на 1 грудня цього року дохідна частина власних надходжень загального фонду селищного бюджету перевиконана на 117,9%.

Запропоновані зміни стосувалися як дохідної, так і видаткової частин. Так, видатки збільшено на дошкільні навчальні заклади, зокрема передбачено кошти на придбання новорічних подарунків (вартість одного – 70 грн.) для 348 вихованців; на школи, позашкільні заклади, клуби, на проведення культурних заходів, зокрема новорічних свят, на благоустрій населених пунктів та утримання доріг тощо. У видатковій частині спеціального фонду передбачено 84 000 грн. на проведення експертизи проектно-кошторисної документації по будівництву каналізаційної мережі.
Обранці громади проголосували також за делегування повноважень Шацькій райдержадміністрації на здійснення видатків за державними програмами соціального захисту населення на 2018 рік – як відзначила головний бухгалтер, це рішення потрібне для того, щоб мешканці громади вчасно отримали соціальні пільги і допомоги.

На сесії було також прийняте рішення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям громади у зв’язку з хворобою чи складними сімейними обставинами. По 5 тисяч гривень допомоги виділили жительці села Положево, донька якої загинула під час пожежі, залишивши 4 дітей, та родині з села Самійличі – на усунення наслідків пожежі. Окрім того, по 1 тисячі гривень виділили двом учасникам АТО – на придбання дров.

Мирослава ЦЮП’ЯХ