Головна Наради, сесії Шацька районна рада – з новим головою

Шацька районна рада – з новим головою

2990

Біографічна довідка. Віннічук Сергій Миколайович народився 15 червня 1975 року в с. Піща Шацького району, до 5 класу навчався у Піщанській середній школі. Потім продовжив навчання у Ковельській школі №8, після закінчення якої у 1990 році вступив до Шацького лісового коледжу. Після закінчення навчального закладу у 1994 році та півроку попрацювавши лісником Пульмівського лісництва, вступив у Львівський лісотехнічний університет (стаціонарна форма навчання). Із 1997 року працює у Шацькому лісовому коледжі: спочатку інженером по охороні праці, викладачем; з 2008 року – заступником директора коледжу. Депутат двох скликань, голова постійних комісій двох скликань. Одружений, разом із дружиною виховують 2 дітей.

Політичні події, що останнім часом відбуваються в державі, наклали свій відбиток і на Шацький район. Зокрема, за першою позачерговою сесією районної ради, що відбулася в суботу 22 лютого (читайте на 3-4 стор.), не забарилося проведення й наступної позачергової сесії, яка відбулася вже 26 лютого. На сесію були запрошені депутати обласної ради, голова Шацької РДА та його заступники, голови селищної та сільських рад, керівники установ та організацій району, структурних підрозділів РДА, голови політичних партій. Проте чи не найбільше зібралося на позачерговій сесії представників громадськості, і чи не найвищу явку за останній час мали й депутати районної ради – з 36 народних обранців були присутні 35.

Причину скликання позачергової сесії пояснив голова районної ради Володимир Голядинець: він та його заступник Людмила Єрофєєва написали заяви на звільнення зі своїх посад, розуміючи ту ситуацію, яка склалася останнім часом в державі та попросив депутатів віднестися з розумінням до їхнього рішення. Людмила Єрофєєва подякувала депутатам за роки спільної роботи та довіру, яку їй висловили депутати 3 роки тому, обравши заступником голови районної ради. Перебуваючи на цій посаді, як зазначила перед аудиторією Людмила Степанівна, вона не порушувала Конституцію України, не чинила злочинних дій, намагалася з усіх сил працювати на користь територіальної громади, вирішувати питання, які були в її компетенції.

Далі депутати для проведення таємного голосування про звільнення голови та його заступника, а також голосування за призначення нового голови районної ради обрали лічильну комісію у складі Володимира Кудя (голова), Сергія Пархонюка та Володимира Сухецького. Дотримуючись процедури таємного голосування, за звільнення голови районної ради проголосували 33 депутати, один – проти. За звільнення заступника голови проголосували 30 депутатів, проти висловилося 4 депутатів.

Володимир Голядинець подякував депутатському корпусу, голові РДА та його заступникам за хорошу співпрацю, оскільки за цей період спільними зусиллями для району було зроблено чимало хороших справ.

На посаду голови районної ради було висунуто дві кандидатури – Сергія Віннічука, заступника директора з навчально-виховної роботи Шацького лісового коледжу (від фракції «Батьківщина») та Леоніда Кислюка, керуючого Шацьким відділенням «Ощадбанку» (самовисуванець). Після цього два претенденти на посаду виступили зі своїми програмами перед депутатським корпусом та громадськістю. При обговоренні кандидатур на посаду голови районної ради висловлювалися депутати Володимир Найда, Сергій Пархонюк (разом з тим офіційно заявив, що Шацька районна організація Партії регіонів припинила свою діяльність), Володимир Захарко, Володимир Кудь, Ольга Сахарук, Ігор Жмурко, Руслана Дибель. І знову ж таки шляхом таємного голосування депутати обрали головою районної ради Сергія Віннічука, за якого проголосувало 28 депутатів. За Леоніда Кислюка проголосувало 6 депутатів, один бюлетень був визнаний недійсним. Сергій Миколайович подякував усім за довіру та пообіцяв докласти максимум зусиль для подальшого плідного розвитку територіальної громади. Крім того, урочисто склав присягу посадової особи місцевого самоврядування.

З обранням заступника голови районної ради тепер уже головою районної ради Сергієм Віннічуком була внесена пропозиція зачекати до наступної сесії, аби мати йому можливість добре обдумати кандидатуру та подати на її затвердження депутатам. Тож це питання поки що було знято з порядку денного.

На завершення сесії Володимир Найда та Володимир Кудь від імені депутатів привітали новообраного голову. Разом з тим Володимир Дмитрович повідомив, що для об’єднання громади Шацького району, депутатського корпусу, плідної співпраці створено міжфракційне об’єднання «Народна Рада». Більшість депутатів районної ради, вийшовши з лав Партії регіонів, залишилися позафракційними. До складу «Народної Ради» можуть приєднатися усі бажаючі депутати районної ради (до неї уже увійшли 10 депутатів від фракції партії «Батьківщина» та 2 – від «УДАРу», один – позафракційний).

Віта ШЕПЕЛЯ.