Головна Наради, сесії Сорок п’ята сесія міської ради Ковеля: ухвалено понад 70 рішень

Сорок п’ята сесія міської ради Ковеля: ухвалено понад 70 рішень

1337

Сорок п’ята сесія міської ради: ухвалено понад 70 рішень

Депутати затвердили Програму відшкодування різниці в тарифах на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для населення на 2024 рік. Нагадаємо, що у грудні на засіданні виконкому тарифи на ці послуги переглянули. Наголошувалось, що на платіжках ковельчан це не позначиться. Різницю в тарифах буде компенсовано підприємству з бюджету громади. Саме це і передбачає Програма.

Прийнято рішення про збільшення розміру статутного капіталу та затверджено Статут ПТМ «КОВЕЛЬТЕПЛО». Законом України “Про Державний бюджет на 2024 рік” продовжена норма 2023 року щодо зарахування збільшеного нормативу «не військового» ПДФО до місцевих бюджетів громад на рівні 64%. Додаткові 4% цього податку органи місцевого самоврядування зобов’язані спрямувати на підтримку підприємств з виробництва, транспортування, постачання теплової енергії, централізованого постачання холодної води та водовідведення. Для бюджету громади це 12 мільйонів гривень, які порівну отримають ПТМ «Ковельтепло» та КП «Ковельводоканал». Саме на 6 мільйонів і збільшено розмір статутного капіталу підприємства ПТМ «Ковельтепло».

Проголосували на сесії про запровадження системи енергетичного менеджменту у виконавчих органах міської ради, її структурних підрозділах, установах, організаціях та комунальних підприємствах Ковельської територіальної громади.

Заслухали депутати інформацію начальника поліції Андрія Литвина про стан боротьби із злочинністю, забезпечення громадського порядку на території громади та виконання програми профілактики правопорушень і злочинів у 2023 році.

Опрацьовано на засіданні понад 60 питань, що стосуються регулювання земельних відносин, містобудівної документації, затверджено тарифи на платні соціальні послуги, які надаються Територіальним центром соціального обслуговування.