Головна Наради, сесії У ході сорок дев’ятої сесії міської ради Ковеля депутати розглянули понад 80...

У ході сорок дев’ятої сесії міської ради Ковеля депутати розглянули понад 80 питань

1110

Вчора відбулась сорок дев’ята сесія міської ради. На початку засідання голова територіальної виборчої комісії Олександра Кузьмич оголосила про реєстрацію депутатом Ковельської міської ради Шайнюка Анатолія Костянтиновича, кандидата від Волинської обласної організації Аграрної Партії України. Нагадаємо, він прийшов у депутатський корпус замість Олени Мигулі, яка написала заяву про складання повноважень.

Анатолій Шайнюк працюватиме у постійній комісії з питань регулювання земельних відносин, містобудування, планування та розвитку території об’єднаної громади, утворення та функціонування старостинських округів, сільського господарства, природокористування та використання надр.

У ході роботи депутати розглянули понад 80 питань, більшість з них стосуються врегулювання земельних відносин.

Обранці громади також затвердили низку місцевих Програм: утримання та розвитку парків міста Ковеля на 2024-2026 роки; забезпечення виконання судових рішень на 2024 рік; «Молодь Ковельської територіальної громади» на 2024-2026 роки.

До окремих – внесли зміни. Зокрема, до Програми охорони навколишнього природного середовища в Ковельській територіальній громаді на 2024 рік. У документі передбачили завершення робіт з виготовлення проєктно-кошторисної документації на капітальний ремонт русла річки Турія – від греблі Ковельського водосховища до шляхопроводу на вул. Сагайдачного.

На сесії затвердили логотип, слоган та брендбук громади. Нагадаємо, що цьому передував творчий конкурс. У результаті перемогла пропозиція Олексія Тарасюка – «Ковель – серце Волині».

Погодили Концепцію індустріального парку «КОВЕЛЬ ПОРТО». Планується, що він функціонуватиме на орендованій земельній ділянці площею 11, 6 га на вул. Варшавській. Склад «КОВЕЛЬ ПОРТО» буде сформований із підприємств машинобудування, металообробки та виготовлення металевих виробів, механоскладальних виробництв, електротехнічного машинобудування, виробництва комплектуючих для автомобільної промисловості.

Прийняли рішення про Порядок громадського обговорення кандидатури старости в Ковельській територіальній громаді. Взяли до відома звіти старост про роботу за 2023 рік, комунальних підприємств ПТМ «Ковельтепло» та «Ковельводоканал», Центру професійного розвитку педагогічних працівників.