Головна Освіта 29 волинян стали призерами Всеукраїнських учнівських олімпіад

29 волинян стали призерами Всеукраїнських учнівських олімпіад

1077

Завершився IV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із 18 предметів. Цього року змагання відбувалися очно та дистанційно. Загалом в них взяли участь 1 374 школярі зі всієї України.

Юні волиняни гідно представили область на IV етапі (фінальному) Всеукраїнських олімпіад. Зокрема, з 50 учасників 29 учнів вибороли призові місця.

Якісний показник становить 58 %.

Список переможців ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2023/2024 навчального року:

Українська мова і літератур. 25-29 березня 2024 року, м. Рівне

  1. Соломія Пархомук – учениця 10 класу Нововолинського наукового ліцею Волинської обласної ради – І місце;
  2. Анастасія Цеслів – учениця 11 класу Комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 14 імені Василя Сухомлинського Луцької міської ради» Волинської області – ІІ місце;

Математика. 18-22 березня 2024 року, м. Ужгород

  1. Ангеліна Шкуринська – учениця 8 класу Комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 9 Луцької міської ради» Волинської області – ІІІ місце;
  2. Назар Хомяк – учень 8 класу Комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 9 Луцької міської ради» Волинської області – ІІІ місце;
  3. Костянтин Кучер – учень 11 класу Комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 9 Луцької міської ради» Волинської області – ІІІ місце;

Фізика. 24-29 березня 2024 року, м. Івано-Франківськ

  1. Владислав Борода – учень 9 класу Комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 25 Луцької міської ради» Волинської області – ІІІ місце;
  2. Вікторія Смаль – учениця 10 класу Ліцею № 13 м. Ковеля Волинської області – ІІ місце;
  3. Михайло Ляснюк – учень 10 класу Нововолинського наукового ліцею Волинської обласної ради – ІІІ місце;

Географія. 1-4 квітня 2024 року, м. Луцьк

  1. Павло Дзюбинський – учень 8 класу Комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 14 імені Василя Сухомлинського Луцької міської ради Волинської області» Волинської області – ІІІ місце;
  2. Владислав Бишук – учень 8 класу Нововолинського ліцею № 1 Нововолинської міської ради Волинської області – І місце;
  3. Дарина Душак – учениця 9 класу Баївського ліцею Боратинської сільської ради Луцького району Волинської області – ІІ місце;
  4. Дмитро Бугайчук – учень 9 класу Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні – І місце;
  5. Юліана Яницька – учениця 10 класу Нововолинського ліцею № 1 Нововолинської міської ради Волинської області – ІІ місце;
  6. Назар Вацик – учень 10 класу Волинський науковий ліцей Волинської обласної ради – І місце;
  7. Юрій Герасим’як – учень 11 класу Волинського наукового ліцею Волинської обласної ради – ІІ місце;

Астрономія. 31 березня – 5 квітня 2024 р., м. Львів

  1. Вікторія Смаль – учениця 10 класу Ліцею № 13 м. Ковеля Волинської області – І місце;
  2. Домініка Вєржбіцкі – учениця 10 класу Комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 9 Луцької міської ради» Волинської області – ІІІ місце;
  3. Антон Добровольський – учень 11 класу Комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 9 Луцької міської ради» Волинської області – ІІІ місце;

Хімія. 22-27 березня 2024 р., м. Чернівці

  1. Марина Пух – учениця 9 класу Нововолинського наукового ліцею Волинської обласної ради – ІІ місце;
  2. Дарина Імбірович – учениця 11 класу Комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 9 Луцької міської ради» Волинської області – ІІІ місце;

Інформатика. 29 березня-2 квітня 2024 року, м. Чернівці

  1. Тарас Деркач – учень 10 класу Боратинського ліцею Боратинської сільської ради Волинської області – ІІ місце;

Інформаційні технології. 26-30 березня 2024 року, м. Ужгород

  1. Максим Баламут – учень 10 класу Комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 14 імені Василя Сухомлинського Луцької міської ради» Волинської області – ІІІ місце;

Правознавство. 22-26 березня 2024 року, м. Луцьк

  1. Дарія Дерчук – учениця 9 класу Волинського наукового ліцею Волинської обласної ради – І місце;
  2. Богдан Кубай – учениця 9 класу Опорного закладу «Колківський ліцей» Колківської селищної ради Волинської області – І місце;

Польська мова та література. 16-17 квітня 2024 року, м. Вінниця

  1. Олександр Семенюк – учень 9 класу Комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради» – ІІІ місце;

Біологія. 8-12 квітня 2024 року, м. Львів

  1. Ян Однороб – учень 10 класу Нововолинського наукового ліцею Волинської обласної ради – І місце;
  2. Софія Ойович – учениця 10 класу Комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 21 ім. Михайла Кравчука Луцької міської ради» Волинської області – ІІ місце;

Історія. 4-8 квітня 2024 року, м. Чернівці

  1. Вадим Патейчук – учень 8 класу Комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 14 імені Василя Сухомлинського Луцької міської ради» Волинської області – І місце;
  2. Марія Корнійчук – учениця 9 класу Комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 10 Луцької міської ради» Волинської області – ІІ місце.

Щиро вітаємо учасників та призерів Всеукраїнських учнівських олімпіад!