Головна Освіта У Володимирі-Волинську є підозри на захворювання коронавірусом в окремих навчальних закладах

У Володимирі-Волинську є підозри на захворювання коронавірусом в окремих навчальних закладах

1687

15 вересня міський голова Петро Саганюк провів оперативну нараду, під час якої закликав вжити всіх заходів, щоб уберегти учнів місцевих шкіл та вихованців дошкільних закладів від Covid-19. 

“Ще раз звернуся до вас, до громади міста. Сьогодні знову 9 осіб потрапили в лікарню, маємо підозри на захворювання коронавірусом в окремих навчальних закладах. Результати ПЛР-тестування приходять з запізненням і щоразу отримуємо більше десяти позитивних. Водночас мешканці міста почуваються безпечно, майже ніхто не ходить в масках”, – сказав міський голова.

Петро Саганюк наголосив, що недопустимо, щоб у випадку підозри на коронавірус дитина чекала ПЛР-результатів більше тижня. Він зауважив, що місто буде усіляко сприяти пришвидшенню тестування дітей, не виключивши можливості звернень в приватні установи для визначення ПЛР-результатів. При цьому Петро Саганюк сказав, що з бюджету міста готові виділити фінансування на оперативне проведення тесту дітям в разі потреби.

Міський голова закликав дотримуватися протиепідемічних вимог також в установах та організаціях.

Начальник управління освіти, молоді та спорту Вячеслав Петрук відзначив, що навчальні заклади у Володимирі-Волинському працюють згідно розкладу. Через випадки захворювання коронавірусом в двох учнів, класи, де вони навчались, зараз перебувають на самоізоляції.

Про поточну ситуацію щодо захворюваності на коронавірус на території міста розповіла генеральний директор КП “Володимир-Волинський центр первинної медичної допомоги” Катерина Чубок. Вона поінформувала, що всього станом на 15 вересня зареєстровано 144 випадків хвороби: 100 у жителів міста, ще 44 – району. 92 особи перебувають на амбулаторному лікуванні. У центрі первинної медичної допомоги очікують на отримання результатів 161 ПЛР-тесту.

Генеральний директор КП “Володимир-Волинське територіальне медичне об’єднання” Тетяна Ващук поінформувала, що у стаціонарі лікарні перебуває 41 хворий,  34 чекають на результати ПЛР-тестування.

Директор Володимир-Волинського центру надання адміністративних послуг Алла Троць повідомила, що впродовж останнього тижня в ЦНАП звернулись 367 громадян.

Натомість до управління соціального захисту населення виконкому Володимир-Волинської міської ради за цей період звернулися 360 мешканців міста. Про це поінформував заступник начальника управління Володимир Коломий.

В тому числі з початку вересня надійшло 39 звернень щодо монетизації одноразової допомоги “пакунок малюка”, з них 32 особам вже призначено грошову компенсацію в сумі 175 тисяч гривень.

Директор Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості Наталія Уколова повідомила, що сьогодні на обліку в центрі перебувають 940 громадян.

Міський голова наголосив на питаннях ремонтів на вулицях Сагайдачного, Незалежності, Устилузькій, проведенні робіт на вулиці Ковельській, продовженні асфальтування доріг, подальшого обстеження річок Риловиці та Луги з метою виявлення зливів нечистот, підготовці до опалювального сезону.

Петро Саганюк також доручив підготувати листи у КЕВ та Міністерство оборони України щодо 44-квартирного будинку для військових, який був зданий в експлуатацію в грудні минулого року і до цього часу незаселений.

Джерело