Головна Освіта У Бродівській школі на Ратнівщині здійснено капітальний ремонт даху

У Бродівській школі на Ратнівщині здійснено капітальний ремонт даху

3143

Бродівська школа на Ратнівщині відтепер – під надійним дахом

Завершення капітального ремонту даху у навчально-виховному комплексі «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок села Броди Ратнівського району стало чудовим подарунком до новорічних свят учням та педагогам навчального закладу. Разом з тим, в школі оновили внутрішнє освітлення та облаштували в стінах школи нові вбиральні.

На виконання даних робіт спрямовали кошти залишку освітньої субвенції 2018 року, а це понад 3 мільйони гривень та залучили кошти з місцевого бюджету. Ремонтні роботи здійснили ТЗОВ «Волиньекобуд», ПП «Константа-М», а також батьки та персонал школи.

Участь в урочистостях з такої нагоди взяли перший заступник голови районної державної адміністрації Євген Савлук, голова районної ради Михайло Макарук, депутат районної ради Андрій Харлампович, начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Валентин Андросюк, Гірниківський сільський голова Володимир Мерчук та керівник ТЗОВ «Волиньекобуд» Михайло Шипелик.

У своїх виступах директор навчального закладу Оксана Павлюк, учні та батьки щиро подякували представникам влади, будівельникам, усім, хто долучився до відновлення закладу освіти.

Своєю чергою, присутні гості вручили школі подарунки, подарункові сертифікати, побажали вчителям, школярам, батькам міцного здоров’я, хорошого настрою та мирного неба.

Відділ внутрішньої, інформаційної політики та організаційної роботи апарату Ратнівської райдержадміністрації.