Головна Освіта Для переселенців Володимир-Волинської громади провели експрес-урок української мови

Для переселенців Володимир-Волинської громади провели експрес-урок української мови

1788

Продовжуючи щотижневі тематичні зустрічі з внутрішньо переміщеними особами працівники центру професійного розвитку педагогічних працівників у партнерстві з педагогами-словесниками Володимир-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Надією Оліферук та Тетяною Толочко  3 травня   провели  експрес-урок з української мови на тему: «Походження української мови, вражаючі факти її виникнення, фонетичні особливості».

Про важливість володіння українською мовою розповіла консультантка центру Жанна Базь, продемонструвала фотоколаж, що подарував приємні емоції присутнім, які так необхідні всім у час війни. Походження української мови, вражаючі факти її виникнення висвітлила Тетяна Толочко. Надія Оліферук ознайомила присутніх з  фонетичними особливостями вимови звуків та навчала правильно і вишукано розмовляти рідною українською мовою. Вона зазначила, що  мова – це дзеркало душі, її перлина, той неоціненний скарб, без якого людина не може прожити.

Експрес-урок з української мови, який організував ЦПРПП,  адаптований до умов сьогодення, спрямований для заспокоєння і підтримку присутніх  та  удосконалення набутих знань.

Дружня та невимушена атмосфера припала присутнім до серця, розбудила іскорку бажання удосконалити володіння українською мовою,  гарно розмовляти, влучно висловлювати свої думки і бути завжди на вершині мудрості.

Консультантка центру Жанна Базь

Для переселенців провели експрес-урок української мови

Джерело