Головна Освіта Для учнів володимирського ліцею провели квест “Твоє професійне рішення”

Для учнів володимирського ліцею провели квест “Твоє професійне рішення”

1389

Фахівці з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості провели профорієнтаційний квест “Твоє професійне рішення”для учнів 10-11 класів ліцею №1 Володимирської міської ради.

В ігровій формі учасники могли змоделювати важливі події у своєму майбутньому – отримання професії чи спеціальності та працевлаштування. Також вони мали освоїти реалії дорослого життя – кожній людині необхідно одягатись, харчуватись, відпочивати, а кошти можна здобути тільки вдало обравши професію, що забезпечить гарантоване отримання робочого місця та високу зарплатню, тому учасники вчилися її заробляти та економно витрачати.

Під час заходу деяким учням довелося на собі відчути наслідки необдуманого рішення – здобувши престижну спеціальність за великі кошти, не мати жодних шансів отримати гідну роботу. Але оскільки це все ж таки гра, вони могли швидко виправити ситуацію на краще. Захід виявився не тільки корисним та пізнавальним, адже його ведучі та учасники отримали масу позитиву та приємних вражень від динамічно та цікаво проведеного часу.