Головна Освіта Донецький національний технічний університет другий рік працює на Волині та запрошує на...

Донецький національний технічний університет другий рік працює на Волині та запрошує на навчання

1234

Виш зі столітньою історією релокують уже вдруге. 2014 року ДонНТУ змушений був переїхати до Покровська, а у 2022 році – до Луцька. Долаючи труднощі воєнного часу разом з усією країною, команда університету залишається незламною та згуртованою.

У 2023 році для вступу до Донецького національного технічного університету доступно 23 освітні програми за освітнім ступенем бакалавр та 24 – за освітнім ступенем магістр.

Основна інформація щодо вступу та корисні інструменти (зокрема, калькулятор конкурсного балу)  доступні за посиланням https://donntu.edu.ua/abit. Усі процедури вступної кампанії проходитимуть дистанційно.

Вступники, які зареєстровані на тимчасово окупованій території та лінії зіткнення, мають пільги.

Воєнний стан та виклики. Дистанційна форма навчання та захопливі заходи. Навіть у складний період воєнного стану, ДонНТУ продовжує надавати якісну освіту шляхом впровадження онлайн навчання в синхронному режимі, широко використовуючи сучасні освітні технології, інтерактивні методики та віртуальні лабораторії. Студенти та викладачі долучаються до освітнього процесу з різних міст України та з-за кордону; адміністрація, ректорат, деканати та усі служби, що забезпечують функціонування університету, працюють у Луцьку за адресою: вулиці Потебні, 56. Крім того, університет проводить різноманітні активності для студентів та співробітників, долучається до міських заходів.

Благодійні акції. Підтримка ЗСУ та волонтерська ініціатива. Одним із прикладів цілеспрямованої діяльності ДонНТУ є благодійні акції на підтримку ЗСУ, проведені в Луцьку. Студенти та співробітники університету організували збір коштів для придбання дизельного генератора для військових на Авдіївському напрямку. На благодійному ярмарку в центрі міста студенти заохочували лучан та гостей міста донатити виготовленими власноруч виробами: дарували містянам патріотичні картини, жовто-блакитні браслети і прапорці та альманах студентської творчості. В результаті вдалося зібрати необхідну суму і наші земляки на фронті отримали дуже потрібне їм обладнання.

Міжнародне співробітництво. Донори та партнери з закордонних університетів та міжнародних організацій продовжують надавати ДонНТУ всебічну підтримку. В рамках програми «Економічна підтримка України» від USAID університет отримав необхідні пристрої для онлайн-навчання – ноутбуки, планшети, комунікаційне обладнання, інтерактивну дошку. Крім того, п’ятеро студенток поєднують онлайн освіту у своїх групах з навчанням інноваційному підприємництву уТбіліському університеті за програмою «SafeHaven». Для реалізації своїх ідей університетські команди щорічно отримують міні гранти від Програми ім. Фулбрайта в Україні. Німецька служба академічних обмінів DAAD надає стипендії здобувачам освіти та викладачам, організує стажування в університетах Німеччини.