Головна Освіта Група школярів Ковельської громади поїхала до Польщі, де візьме участь у тристоронньому...

Група школярів Ковельської громади поїхала до Польщі, де візьме участь у тристоронньому міжнародному проєкті

1043

Учора 15 старшокласників Ковельської громади  разом із вчителями вирушили у  місто-партнер Бжег Дольний. На запрошення наших друзів та фонду європейського порозуміння «Krzyżowa»  вони візьмуть участь у тристоронньому міжнародному проєкті.

Юні ковельчани матимуть змогу поспілкуватись зі своїми однолітками з польського Бжега Дольного і  німецького міста-партнера Барзінгхаузена.

До нашої групи увійшли представники Ради старшокласників, учні, які досягли хороших результатів в навчанні, а також на прохання партнерів – діти, які відвідують польську школу.

Для молодих людей будуть організовані семінари, мистецькі та освітні заходи,  екскурсії. Усі фінансові витрати – за рахунок фундації «Krzyżowa».

Варто додати, що більшість часу діти проведуть у Кшижовій. Це село – за 40 кілометрів від Вроцлава, яке  стало символом європейського примирення після Другої світової війни.

Сьогодні Кшижова перетворилася на величезний освітній і культурний центр, пріоритетом діяльності якого є програми для молоді, місце дебатів і пошуку спільного знаменника в складних історичних сторінках.

Міський голова Ігор Чайка, який прийшов провести школярів, побажав їм знайти нових друзів, взяти якомога більше корисної інформації для себе, добре відпочити.

– Переконаний, ви відчуєте, який нині великий інтерес до України, з якою повагою ставляться до нашого міста і нашої держави, які ви маєте честь представляти. Впевнений, що ви достойно це зробите. Хорошої вам подорожі і чекаємо вас вдома.

Діти пообіцяли, що  після повернення поділяться враженнями та розкажуть про поїздку, проєкт, нових друзів.