Головна Освіта Коли у школах Володимирської громади розпочнуться весняні канікули

Коли у школах Володимирської громади розпочнуться весняні канікули

993

За інформацією управління з гуманітарних питань виконавчого комітету Володимирської міської ради, весняні канікули у закладах загальної середньої освіти розпочнуться 10 квітня і триватимуть до 17 квітня включно. У початковій школі №7 канікули триватимуть з 17 по 19 квітня. 

Нагадаємо, що усі заклади освіти України мають право самостійно планувати канікули та структуру навчального року. При цьому вони повинні дотримуватися кількох правил – канікули не мають перевищувати 30 днів, і влітку діти повинні відпочивати не менше 2 місяців. Відтак остаточне рішення про відпочинок учнів приймає керівництво кожної школи окремо.

На спільній нараді керівників закладів загальної середньої освіти громади вирішили піти на канікули у передвеликодній тиждень, коли, зазвичай, відвідуваність у школах значно знижується. Окрім цього, учні та педагоги відпочиватимуть і у другий день Великодня. Щодо початкової школи, то її робота узгоджується із графіком ліцею “Центр освіти”, де працює спільна для усіх їдальня, тож канікули в учнів початкових класів будуть у ті ж дні, що і в ліцеїстів.