Головна Освіта Ковельська п’ятикласниця ліцею №1 здобула перемогу в обласному етапі конкурсу ім. Т....

Ковельська п’ятикласниця ліцею №1 здобула перемогу в обласному етапі конкурсу ім. Т. Шевченка

2189

Відбувся обласний етап XIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. У режимі онлайн учасники працювали над есе, що дозволяло поміркувати про актуальні й сьогодні твори великого Кобзаря, висловити власне ставлення до історії й теперішніх подій, написати лист друзям із враженням від поезії Тараса Шевченка тощо. У  конкурсі взяли участь 68 учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти Волинської області, серед яких і володимирські школярі.

У підсумку серед учнів 5 класів закладів загальної середньої освіти Волинської області переможницею обласного етапу ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка  визнано ученицю Володимирського  ліцею № 1 Алісу Гомзу.  Переможницю нагороджено  дипломом І ступеня управління освіти і науки облдержадміністраціїі  Володимирської міської ради.

Аліса братиме участь у фінальному етапі конкурсу у лютому-березні наступного 2023 року. Підготували ученицю до успіху вчителі-професіонали –  Лариса Пасальська та  Вікторія Наугольник.

Вітаємо Алісу та її наставниць з перемогою й бажаємо подальших звершень!