Головна Освіта Ковельський фаховий медичний коледж відсвяткував ювілей

Ковельський фаховий медичний коледж відсвяткував ювілей

4163

Заступниця голови ОДА Людмила Тимощук привітала з ювілеєм колектив та студентство Ковельського фахового медичного коледжу Волинської обласної ради, який днями відсвяткував 75-ту річницю від дня заснування. Святкові заходи відбулися 12 травня 2021 року.

Історія навчального закладу розпочалася у 1946 році, коли в місті Ковель відкрили школу медичних сестер. Тоді там здобували медичну освіту лише 37 осіб. За роки існування заклад значно розвинувся, відповідно, збільшилася і кількість студентів. У 1996 році їх налічувалося понад 300. Нині ж, у коледжі навчається 520 студентів.

Ковельський фаховий медичний коледж Волинської обласної ради готує спеціалістів за 4 освітніми програмами: «Лікувальна справа», «Сестринська справа», «Акушерська справа», «Фармація». Коледж очолює Олена Григола.

У своєму вітальному слові Людмила Тимощук наголосила на важливості розвитку медичних навчальних закладів та побажала усім педагогам і студентам насамперед міцного здоров’я, витримки та бадьорості духу.

Також Людмила Тимощук вручила подяку голови обласної державної адміністрації за плідну працю, високий професіоналізм, підготовку кваліфікованих медичних кадрів та з нагороди 75-річчя з дня заснування вищого навчального закладу «Ковельський фаховий медичний коледж» трудовому колективу закладу.

Фото: Ковельський фаховий медичний коледж

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації