Головна Освіта Лісівників району привітали з професійним святом

Лісівників району привітали з професійним святом

3933

17 вересня, в Україні відзначають День працівника лісової галузі. Це свято людей, які примножують і оберігають лісові багатства, дбають та доглядають його.

Уже декілька десятиліть про ліси озерного краю турбуються три установи в районі: ДП «Шацьке УДЛГ», Шацький національний природний парк та навчальний заклад, який готує кадри для лісової галузі – Шацький лісовий коледж. Представників цієї благородної професії вітали з професійним святом на урочистостях, які відбулися у Шацькому лісовому коледжі, перший заступник голови Шацької РДА Віктор Плейтух, голова Шацької селищної ради Сергій Віннічук. Вони побажали лісівникам Шацького району якнайкраще виконувати свої професійні обов’язки, дбати та оберігати лісові багатства краю, адже від цього залежить те, з чим будуть жити наші діти,а також вручили нагороди кращим працівникам лісівничих установ.

Вітали своїх підлеглих й керівники: директор Шацького лісового коледжу Ігор Жмурко, заступник директора Шацького національного природного парку Ігор Сидорук, директор ДП «Шацьке УДЛГ» Андрій Самолюк. Ігор Сидорук та Андрій Самолюк коротко розповіли присутнім про результати роботи лісівничих структур.

Чимало нагород було вручено під час урочистих зборів: лісівники, майстри лісу та їхні помічники, єгері, водії, кухарі, бухгалтери, викладачі – це ті люди, без злагодженої роботи яких важко уявити функціонування лісової галузі. А для гарного настрою для працівників лісової галузі звучали українські пісні у виконанні студентки коледжу Марії Гаврось та випускника коледжу Андрія Чоботана.

Віта ШЕПЕЛЯ