Головна Освіта Луцький національний технічний університет став полюсом росту ще для 1300 студентів

Луцький національний технічний університет став полюсом росту ще для 1300 студентів

1503

1300 новачків-першокурсників стали повноправними студентами одного із провідних та знаних університетів Волині та України – Луцького національного технічного університету. Офіційна посвята першокурсників у студенти відбулася 1 вересня 2021 року.

Посвята в студенти – знакова подія, як у житті кожного першокурсника, так і в житті університету та його колективу. Адже все починається знову – цікаве знайомство, лекції та практичні завдання, нові, цікаві проєкти тощо. Кожен відкриває нову сторінку свого життя.

Розпочалося свято із флешмобу ЛНТУ, присвяченого 30-річчю Незалежності України. Далі зі словами привітань та настанов до першокурсників звернулися гості святкового дійства.

За дорученням голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка із початком нового навчального року студентів та викладачів Луцького НТУ привітала заступниця голови ОДА Людмила Тимощук.

«Вітаю з Днем знань. Це важливий день у житті кожного із вас, дорогі першокурсники. Сьогоднішні емоції залишаться з вами на все життя, – звернулася до студентів Людмила Тимощук. – Бажаю, щоб кожен із вас став успішним та зумів себе реалізувати у тій сфері, яку обрав. Ви необхідні Україні, тому здобувайте знання та залишайтеся у рідній державі. Впевнена, що у стінах цього університету ви знайдете друзів та кохання. Міцного здоров’я усім вам».

З цінними, важливими настановами та словами привітання до першокурсників звернулася ректор університету Ірина Вахович:

«Щиро вітаю першокурсників з тим, що обрали саме наш університет. Ми своєю чергою зробимо все, щоб вам було цікаво та комфортно тут навчатися. Сьогодні ви стартуєте. Ми вам підготували доріжку до того марафону, який триватиме 5-6 років. Але бігти прийдеться вам, усе в ваших руках.  Вітаю з початком нового етапу у вашому житті. Етапу незалежності та нових звершень».

Також університетську родину привітали народні депутати України Ірина Констанкевич та В’ячеслав Рубльов, голова обласної ради Григорій Недопад.

Опісля урочистої частини усіх гостей та учасників свята чекали цікаві розваги, студентський куліш та святкова дискотека.

Управління інормаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації