Головна Освіта Медалісти-2017: гордість шкіл та надія району

Медалісти-2017: гордість шкіл та надія району

6255

Щороку після завершення навчального року та складання випускниками 11 класів зовнішнього незалежного оцінювання ми публікуємо інформацію про тих, хто протягом років, проведених у стінах навчальних закладів, докладав чималих зусиль у навчанні, старався засвоїти максимальну кількість знань, був активним учасником шкільного життя. Вони – гордість шкіл та надія району – золоті та срібні медалісти.

В цьому році після складання ЗНО та оприлюднення їх результатів (вони впливають на оцінку в атестаті випускника) з 15 претендентів на золоті та срібні медалі в Шацькому районі підтвердили свої знання семеро медалістів. То хто ж вони, наші випускники-медалісти?

Тріо медалістів НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. гімназія» смт Шацьк

Мегель Христина Олександрівна за роки навчання здобула золоту ме­даль. Має глибокі й міцні знання з усіх предметів. Всебічно розвинута дівчина, переможець шкільних, районних та учасник обласних олімпіад з української мови, фізики та еко­номіки. Постійно працює над самов­доско­наленням, розширенням кругозору, має різносторонні інтереси. Товариська, ко­му­нікабельна, цілеспрямована, завжди го­то­ва прийти на допомогу, впевнена у собі, вміє досягати поставленої мети.

Боярчук Віктор Сергійович є срібним медалістом. Старанний, наполегливий, ро­зумний, має добре розвинуте логічне мис­лення. Багато займається самостійно і до­датково. Цілеспрямований, ерудований, впе­в­нений у собі, вміє досягати поставленої мети. Віктор активний учасник шкільних і ра­йонних заходів. Має веселу вдачу і творчу на­туру, завжди в центрі подій школи та кла­су. Активний учасник різноманітних спор­тивних змагань.

Козак Дарина Дмитрівна є золотим медалістом. Творча, обдарована дівчина, має високий рівень знань з усіх пред­ме­тів, надзвичайно наполеглива у навчанні. Переможець шкільних, районних і облас­них олімпіад з багатьох предметів (2015 рік – 3 місце, 2016 рік – 2 місце, 2017 рік – 2 місце на обласних олімпіадах з мате­матики; 2016 рік – 3 місце на обласній олім­піаді з англійської мови). Вона комуніка­бельна, цілеспрямована, завжди готова прийти на допомогу. ЗНО з математики й української мови здала на найвищий бал – дванадцять. Нагороджена грамотою за особливі успіхи у вивченні математики та англійської мови.

Світязька школа і її три надії

Семенчук Тетяна Василівна має високий рівень знань з усіх пред­метів. Завдяки своїй наполегливості та ста­ранням, роки навчання увінчалися най­вищою нагородою – золотою медаллю. Си­льна та цілеспрямована натура, впевнена в собі, вміє йти до поставленої мети. Брала активну участь у шкільному житті, вико­ну­вала обов’язки старости класу, є това­риською і відповідальною. На випускному ве­чорі отримала цінний подарунок (план­шет) за зайняте 1 місце у конкурсі «Ро­зумна інвестиція у власне майбутнє». На­го­род­жена грамотою за зайняте 1 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біо­логії. Мрія Тетяни – стати архітектором.

Сакура Валентин Ігорович за досяг­нення у навчанні отримав срібну медаль. Ро­зумний, працьовитий, вихований, врів­новажений, товариський і відповідальний. Активно займається спортом, неодно­ра­зо­во брав участь у районних змаганнях з баскетболу. Валентин – переможець ІІ етапу Всеукраїнської шкільної олімпіади з матема­тики. Мріє отримати хорошу освіту і прино­сити користь своїй державі.

Лукашук  Юрій Федорович – срібний ме­даліст. Хлопець старанний і наполегливий. Брав активну участь у шкільному житті, є товариським і відповідальним. Постійно зай­мається спортом, неодноразово брав участь у районних змаганнях з баскетболу. На­городжений грамотами за зайняте 1 місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики і хімії. У мріях хлопця – здобути хорошу освіту і при­но­сити користь людям.

Золотий медаліст із Пульма

За роки навчання зо­лоту медаль здобув учень ЗОШ І-ІІІ ст. с. Пульмо Німець Андрій Мико­лайович. Хлопець старанний, наполегливий, розумний, з добре розвинутим логічним мис­ленням. Щирий і тактовний, має багато дру­зів. У хлопця хороші організаторські здібності, тому був обраний головою ради командирів дитячо-юнацької організації «Надія». Він – творча і обдарована натура, завжди в центрі подій школи та класу. Учасник районних та обласних олімпіад, лауреат ІІ туру конкурсу краєзнавчо-дос­лід­ни­цьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої екс­педиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» з напрямку «Географія рідного краю». Любить займатися  спортом, але най­більше симпатизує футболу та туризму. На чемпіонаті області зі спортивного орієн­тування ви­конав норматив на другий до­рос­лий розряд і одержав залікову кваліфікаційну книжку спортсмена. Пос­тійно працює над собою, розширюючи свій кругозір. Як і кожен ви­пускник, мріє здобути гар­ну освіту. Розуміє, що постійне удосконалення і нав­чання до­поможуть здійснитися його задумам.

Віта ШЕПЕЛЯ.