Головна Освіта Міський голова Ігор Поліщук вручив медалі луцьким випускникам

Міський голова Ігор Поліщук вручив медалі луцьким випускникам

2280

160 золотих та 43 срібних — такий урожай медалей зібрали луцькі випускники 2022 року. Сьогодні на Театральному майдані Луцька медалістам вручали ці заслужені нагороди. Урочисту місію доручили Луцькому міському голові Ігорю Поліщуку.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

“Дорогі вчителі, шановні батьки, дорогі випускники-медалісти щиро вітаю вас із успішним завершенням навчання, – звернувся міський голова до присутніх. – Навчання у школі дуже важливий етап у житті кожної людини, і я хочу привітати вас, адже цей етап у вашому житті завершився на відмінно. Сьогодні на цій площі стоять ті випускники, які були найбільш старанними, найбільш активними, найбільш працьовитими, і саме тому вони є в числі найбільш успішних. Якщо ви далі у своєму житті також будете працьовитими, старанними, активними, якщо будете викладатись на усі сто відсотків, ви обов’язково і, в подальшому, будете успішними.

 

Сьогодні, в першу чергу, я хочу подякувати вчителям, які ділились з вами своїми знаннями та життєвою мудрістю, вкладали в кожного з вас частинку своєї душі, витрачали свій час, розкривали ваші таланти, щоб ви сьогодні стояли на цій площі.

Хочу подякувати батькам за виховання, за мотивацію та настанови для дітей. Неможливо переоцінити внесок батьків в те, що їхні діти сьогодні є успішними та в числі найкращих.

 

Хочу подякувати вам, шановні випускники, за ваші старання, за вашу дисципліну, за ваше бажання та вміння ставити цілі та досягати їх і за те, що ви приділяли багато свого вільного часу навчанню і тому, щоб на відмінно завершити цей етап у своєму житті.

На превеликий жаль, сьогодні наша подія і ваша важлива сходинка у житті, проходить в умовах війни, але я переконаний, що Україна обов’язково вистоїть, Україна обов’язково переможе і ваші наступні сходинки та важливі кроки у вашому житті будуть в процвітаючій, вільній, щасливій та успішній Україні. Нехай Господь благословить усіх вас і нехай Господь благословить Україну”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)