Головна Освіта Мої роки – моє багатство

Мої роки – моє багатство

2816

12 лютого поважну життєву дату – 60-річчя від дня народження – відзначав Диман Ярослав Іванович.

Закінчивши Львівський державний університет ім. І.Франка та отримавши диплом математика, Ярослав Іванович працював у Львівському політехнічному університеті на посаді інженера. У 1985 році разом із молодою дружиною переїздить зі Львова у село Світязь на постійне місце проживання.

Багато професій довелося опанувати Ярославу Івановичу. Працював старшим інженером ШЕБ ФМІ, начальником відділу статистики Шацької РДА. І ось уже 20 років віддає своє серце та знання дітям, викладаючи математику в ЗОШ І-ІІ ст. с. Підманове. Не один десяток учнів випустив вчитель. За науку, вимогливість, справедливість вони щиро йому вдячні.

А ще він люблячий чоловік, турботливий тато і дідусь, гарний господар. Подружжя Диманів виховало трьох дітей: дві доньки і сина, має чотирьох внучат, які є втіхою і розрадою в їхньому житті.

Ярослав Іванович – ерудована, духовно багата людина, цікавий співрозмовник, багато читає, цікавиться політикою та всім, чим живе світ. Є поціновувачем українського: звичаїв, традицій, є істинним християнином.

Своєю веселою вдачею, працею і щедрістю душі він здобув добру славу і шану серед колег. З нагоди ювілею шлемо йому найкращі вітання та побажання добра і щастя, міцного здоров’я та достатку. Нехай віра та любов будуть вірними супутниками на життєвому шляху. Хай тепло і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років.

З повагою педагогічний колектив ЗОШ І-ІІ ст. с. Підманове.