Головна Освіта Молодь Волині запрошують до участі у новій вікторині “Пам’ятки Європи” від Представництва...

Молодь Волині запрошують до участі у новій вікторині “Пам’ятки Європи” від Представництва ЄС в Україні

1349

Представництво ЄС в Україні та проєкт Євроквіз запрошують жителів Волинської області випробувати свої сили у новій вікторині “Пам’ятки Європи”. Відповідайте на питання вікторини та занурюйтесь у світ культурної спадщини країн Європейського Союзу!

У попередній віктоині на тему «Іспанія», до числа сотні переможців потрапило 3 жителі Волинської області: Артем МатиюкАндрій Никонюк та Ігор Пахолюк. Усі вони отримають Сертифікати та фірмові призи від Представництва ЄС в Україні.

Як зіграти у «Пам’ятки Європи»?

Натискайте кнопку «Грати» на сайті Євроквізу, створюйте свій ігровий обліковий запис та відповідайте на 15 питань.

100 найбільш успішних гравців вікторини отримають нові набори призів від Представництва ЄС в Україні:

  • 1 місце– фірмова флешка і кепка (1-10 місце у грі першого рівня складності та 1-15 місце у грі другого рівня складності),
  • 2 місце– фірмова футболка і рефлектор (11-20 місце у грі першого рівня складності та 16-40 місце у грі другого рівня складності),
  • 3 місце– фірмові екоблокнот з ручкою і силіконовий браслет (21-30 у грі першого рівня складності та 41-70 місце у грі другого рівня складності).

Вікторина про пам’ятки Європи триває з 5 серпня по 4 вересня. Кожного дня в учасників є одна спроба зіграти та покращити свій результат. Переможці конкурсу будуть оголошені на сторінці Euroquiz.org.ua 5 вересня. Можливо, це будете саме ви!

Євроквіз – це всеукраїнська вікторина від Представництва ЄС в Україні, до якої за 8 років існування долучилося близько 60 тисяч українців. У 2023 році Євровікторина реалізується у 10 етапів. За результатами кожного етапу визначаються 100 переможців: 30 гравців з найвищим рейтингом у молодшій віковій категорії й 70 гравців — у старшій.

Контактна особа: комунікаційна менеджерка проєкту Катерина Кульчицька, тел.: +380631289365, kulchytska.ewb@gmail.com