Головна Освіта “Молоді Амбасадор(к)и Розмаїття”: у Володимирі проведуть триденне навчання

“Молоді Амбасадор(к)и Розмаїття”: у Володимирі проведуть триденне навчання

499

Запрошуємо активну молодь громади на триденне навчання, яке триватиме з 28 червня по 1 липня у приміщенні Володимирського Молодіжного центру. 

Завдяки навчанню є можливість отримати:
– фінансування для реалізації ідеї;
– тематичне навчання в Карпатах з однодумцями;
– знайомство з класними, новими і активними людьми;
– участь в одному з ознайомчих візитів в різні області України.
З великою радістю повідомляємо, що проєкт «Молоді Амбасадор(к)и Розмаїття» продовжується і ми оголошуємо новий набір! Якщо ти мрієш про можливість реалізувати свої ідеї та долучитися до всеукраїнської мережі змінотворців, це твій шанс!
Дата проведення: 29 червня-1 липня ( всі три дні потрібно бути присутнім на воркшопі). Місце проведення : м. Володимир, Володимирський Молодіжний Центр.
 Подай заявку за посиланням до 18 червня включно:
“Молоді Амбасадор(к)и Розмаїття” – це проєкт для молоді та молодіжних працівників з посилення соціальної згуртованості для створення інклюзивного, мирного суспільства, мінімізації ймовірності конфліктів, що виникають між різними групами, та прискорення процесу інтеграції молодих людей з числа ВПО. Проєкт реалізує громадська організація “СТАН” у партнерстві з альянсом за права, рівність та міжнародну солідарність ActionAid і міжнародною організацією Terre des homes (Німеччина), DEC (Disasters Emergency Committee), IM Swedish Development Partner та The Global Fund for Children.